Tampereen lennot

tiedustelija

Tamperekin karsii lentoja talvikaudeksi, mutta onko tietoa Lontoon lennoista?
Onko sinne siis lentoja talvikaudella?

6

687

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Yhdistele lentoja

      Ryanair lentää Tampereelta Lontoosen talvikaudella kolme kertaa viikossa. Jos et pysty ottamaan Ryanairilta meno-paluuta eli päivät eivät sovi, kätevää on varata Ryanairilta toiseen suuntaan ja toiseen sitten Air Balticilta tai SAS/Blue1:lta. Sekä Air Baltic että SAS/Blue1 myyvät edullisesti yhden suuntaisia lippuja Tampereelta/Tampereelle. Itse yhdistelen näitä usein. Finnair on tässäkin kallis ja joustamaton. Finnairilta ei voi ostaa edullisesti yhden suntaisia lippuja.

    • a___p

      itse olen varannut talvikauden viikonloppu matkat niin että menen tampereelta lontooseen perjanaiaamuna airBalticilla ja paluu maanantaina suoraan toimistolle ryanairilla.

      jos takaisin haluaa tulla jo sunnuntai-iltana, järkevin on finnairin paluulento. silloin kannattaa ostaa lippu ba:lta, hinta on murto-osa finnairin lipun hinnasta.

    • jei3

      Miksi ryanair.com ei näytä yhtään lentoa Tampereelta Malagaan? Voiko kaikki lennot olla jo tosiaan varattu vai mikä mättää? Tästä päivästä helmikuun alkuun asti katsoin ja yhtään lentoa ei löytynyt.

      • when?

        Sepä se. Mainostaa Kaunasiinkin 23 eurolla, kun vain tietäisi koska sinne lennetään.


      • MHelena

        Marraskuusta maaliskuun loppuun yhtiö pitää taukoa Malagan lennoissa, niinkuin edellisinäkin talvina. Miten voisimme vaikuttaa siihen, että lennot jatkuisivat ympäri vuoden ? Luulen kysyntää olevan.


    • Toivottavasti Tampere Alicante lennot jatkuu Kiitos

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      86
      1391
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      52
      997
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      370
      828
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      151
      800
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      55
      709
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      124
      707
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      658
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      635
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      622
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      604
    Aihe