Kuinka pitkälle menisit ekoilla treffeillä

olen sentään aika namu ;)
34292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 34

Vanhimmat

Rovaniemeä pitemmälle en kyllä menisi.

Äänestä
  • En minäkään menis Rovista pidemmälle... ;)

    Äänestä

  • Täällä asuu Hän kirjoitti:

    En minäkään menis Rovista pidemmälle... ;)

    Ootko käynynnä Rovaniemen markkinoilla, siellä tehtiin aikoinaan laulun sanoin
    olutta, Lapin kultaa.

    Äänestä

  • mille lie maistunna kirjoitti:

    Ootko käynynnä Rovaniemen markkinoilla, siellä tehtiin aikoinaan laulun sanoin
    olutta, Lapin kultaa.

    Onhan siellä tullu aina joskus käytyä ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=BVGnSmxo3jI

    Yhdelle miehelle terveisiä...enkä nyt puhu Loordista.

    Äänestä

All the way. Tietenkin.

Äänestä

Vastaan...koska en ole huora, niin pidän mielenkiintoa yllä, koskettelen ja suutelen. Annan koskea ja suudella.

Äänestä

Loppuelämä ;)

Äänestä

Kysyisin rohkeasti musiikkimakuasi.

Äänestä

jos sä tosiaan olet namu en kai näppejä ihan helpolla susta irti saa???

Äänestä

en halausta...no pusua pidemmälle en menis. Olen vanhanaikainen ;))

Äänestä

Olen erittäin (en namu) ,mut hyvä ihmistuntija
Osaan arvioida muiden ihmisten mielentiloja, tunteita, motiiveja jne.
Haistan teennäisyyden ,enkä ole kusetettavissa.
Enkä menisi kahvikupposta pidemmälle eka treffeillä.

Äänestä

Minä olen jo kertonut. Sisäfile-punaviini illallisen jälkeen vien sinut kotiini ja rakastelemme pitkän kaavan kautta tyyliin to the seven heaven!:-) Riittääkö tämä tieto?

Äänestä

Se riippuu mitä haluat? Päätyyn asti, jos tuntisin kihelmöintiä rinnassa, kun olisit vieressä. ;)

Äänestä
  • Kuka ihme muuten sinä olet? Oletko Hän?

    Äänestä

  • Näin meillä päin toimitaan alusta loppuun mennään. Mutta alku ratkaisee nopeuden ja tien suoruuden/ tasaisuuden.
    Jo matka on nautinto jännitys momentteineen.

    Äänestä

Ihan peräkammarin perälle asti olisi pakko mennä

Äänestä

pohjaan asti

Äänestä

Heh!

En montaa kilometriä.

Äänestä

Sie vai mie, teille vai meille?

Äänestä
  • Täh?!

    Vitsi. En ole menossa mihinkään.

    Äänestä

haluaisin vain jutella ja katsella silmiin ja tutustua häneen ihan kaikessa rauhassa, mutta turhaa haavetta kai vaan.

Äänestä

Hyvä tavaton. Aikuisten juttuja. Jos ollaan vuos kausia tuijoteltu ja välillämme lyö salamaa...rakastellaan all nait long. Joka ikisen neliösentin maistelen tästä miehestä. Antaudun täysin. Ellei hän ole vanhanaikainen.. Olen tilanneherkkä. Laukean, räjähdän useita kertoja. Taivas varjele. En mä taida uskaltaa edes treffeille.. Taidan unohtaa koko jutun.

Äänestä
  • Arvasin tämä on vain pätkä sun päikkäreistä. Salaa himoitset kultaa. Vanhanaikainenkin käsitelyssäsi saa uuden notkeuden.

    Äänestä

Onko kenelläkään tietoa nimimerkistä

Äänestä

Minä. Vain hän...saa minut. Kokonaan. Loppuelämäkseen.

Äänestä
  • ( . ) ( . )

    Äänestä

Tiedän ainakin kuinka pitkälle eräs nainen ei menisi mikäli hänen reikänsä ei vuotaisi verta.

Äänestä

Se on niin ihmisistä kiinni. Kulku voi tapahtua hyvinkin, yleensäkkin luonnostaan.
Toiset hyppää petiin heti, toiset toisella, jotkut vasta viidennellä.
Riippuu kanssa missä treffit on, onko toisen kotona, ravintolassa, kahvilassa, leffassa. Intohimon määrää tosin voi vähätellä yhtään omassa tilanteessa;)
Vaikka niitä ei taida tulla, siksi palloilen täällä toisinaan.

Yleinen vastaus, jollekkin, jonnekkin päin Suomea.

Äänestä

New York, Tokyo, Hong Kong.... no äkilähtökin jonnekin on ihan jees. ;D

Äänestä
  • En harrasta hitveästi treffejä. Flaxi kun käy niin pöksyt pois vaan mun puolesta. Joku kieltäytyy, toinen pyytää rahaa. Onneksi vähemmistöjä kun niin pitkälle jo on päässyt. Kunnioitan heidän "oirehteilujaan".

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten on? kirjoitti:

olen sentään aika namu ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu