onko kukaan ottanut tulkintaa tai soittanut kyseisille ennustajille? onko näkemät pitäneet paikkansa? varsinki ihmissuhde kuvioitten paikkansa pitävyys kiinnostaisi?
Kristallisillan Kaarina ja näkijä Mirja?
5
747
Vastaukset
- mmmmm
Mirja on ainakin mulle nähnyt ihmissuhteet oikein..
- Paras selvänäkijä
Olen kokeillut monia ja päätynyt yhteen oikeaan - hän on ollut auttajani ja tukijani jo usean vuoden ajan - JA TIETÄÄ 0700 17130.
Näillä palstalla on paljon hyökkääviä/negatiivisia asenteita näkijöitä kohtaan. Miksi, eihän kenenkään ole pakko ottaa yhteyttä jos kokee asian "humpuukiksi".
- hhhhhhhhhh
Eikös tuo kaarina ainaki ole puhdas huijari???
- soittanut :)
no ei kyllä vaikuttanut huijarilta..hyvin sai asioistani kiinni ja näki semmoisia asioita mitä ihmistä tuntematta ei voi tietää ja yhdestä tutustani näki kans semmoisen asian mitä ei varmasti tiedä jos ei sano!
- pampi56
No ainakin näkijä Mirja ei nähnyt minulle mitään oikein. Asioidessani ei syntynyt luottamusta kyseiseen näkijään enkä aio käyttää hänen palvelujaan toista kertaa...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?951877- 881330
- 1101143
- 761037
- 1191010
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57873- 47791
- 36782
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48741- 33693