Samsung Gio kuvakkeiden muokkaus..

Siis: haluaisin siirtää Google mapsin, navigoinnin ja latituden toiselle, tyhjälle sivulle, mutta miten se onnistuu. Tuota muokkaa nappia painamalla saan siirreltyä niitä samalla sivulla, mutta miten ne saa toiselle sivulle??
4191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tarkoitatko näytön toiselle sivulle? En ole kokeillut Giossa,mutta Nokialaisessani se toimii siten, että ensin valitsen sen tyhjän sivun. Sitten ohjeiden mukaan siirrät aloitusnäytölle. Luulen, että vähän samalla tavalla toimii Giossakin

Äänestä

Ei oikein onnistu tuo kuvakkeiden siirto paneelilta toiselle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mgjfdm kirjoitti:

Siis: haluaisin siirtää Google mapsin, navigoinnin ja latituden toiselle, tyhjälle sivulle, mutta miten se onnistuu. Tuota muokkaa nappia painamalla saan siirreltyä niitä samalla sivulla, mutta miten ne saa toiselle sivulle??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu