En sun olisi

Voi vielä sormet kulua muutaman saman laittamisesta.
6139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

love you ;)

Äänestä

Ei olis kandennut tulla.

Äänestä

Olisipa toi oikeasti mulle. Voisin vastata, kuin myös. Mutta nyt tämä tulee jo korvista ulos. Hyvää yötä taasen ja jälleen kerran.

Äänestä
  • Sortry olen onmeton nainen

    Äänestä

  • .. kirjoitti:

    Sortry olen onmeton nainen

    Niin minäkin. Hyvää yötä sullekkin. Lämpöisiä ja lohdullisia unosia.

    Äänestä

sösösössssssööööö

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tarvinnut vaivautua kirjoitti:

Voi vielä sormet kulua muutaman saman laittamisesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu