Tarjoan vuokralle pikkukaksiota (35m2) lokakuussa 2012 Pratamnakin alueelle valmistuvasta Siam Oriental Gardenista!
Talo sijaitsee lähellä meren rantaa (350 metriä) ja 9 reikäiselle par 3 golf kentälle on kävelymatka (300 metriä).
Pratamnakin alue on korkeasti arvostettu ja rauhallinen sekä sijainnin puolesta erinomainen. Pattayan ja Jomtienin keskukset ovat vain 5 minuutin ajomatkan päässä.
Taloyhtiöstä löytyy yleinen uima-allas, paikoitusalue, pesula- ja siivouspalvelut.
Rakennuttaja Siam Oriental kuvaa itse Pratamnakia näin: "Pratamnak Hilliä, kuninkaallista kukkulaa, voidaan hyvällä syyllä kutsua Pattayan “West Endiksi”. Alue sijaitsee kahden vilkkaan rannan, Pattayan ja Jomtienin välissä. Niemen kärkeen sijoittuva Pratamnak Hill on juuri sopivan keskellä mutta myös mukavasti sivussa mm. läpikulkuliikenteeltä. Rauhallinen ja turvallinen alue sopii myös lapsiperheille. Alueelta löytyvät kaikki päivittäiseen elämiseen tarvittavat palvelut: lukuisia ravintoloita, elintarvikekauppoja ja 9-reikäinen golfkenttä. Lisää säpinää kaipaava pääsee muutamassa minuutissa taksilla Pattayan ja Jomtienin sydämeen."
Palvelut
- uima-allas
- vartiointi, asiakasaula ja vastaanotto 24h vastaanottovirkailija / vartija
- pyykkihuolto
- parkkialue
Huoneisto
- täysin kalustettu
- ilmastointi x2 kattotuulettimet
- langaton high-speed ADSL internet-yhteys
- TV/DVD ja kaapeli-tv paketti
- design keittiö varusteineen (mm. jääkaappi, keittolevyt, mikro)
- keittovälineet, kahvin-, veden- ja riisinkeitin
- lakanat ja pyyhkeet
- kalustettu parveke
- safetybox
Vuokrahinta muodostuu majoitussesongin ja vuokrasuhteen pituuden perusteella, alkaen 10.000bht/kk (n. 250e/kk) vesi ja sähkö.
Lisätiedustelut, kuvat ja varaukset alkuun sähköpostilla: [email protected]
Vuokralle tarjotaan pikkukaksio Pattayalta
reflexx
3
628
Vastaukset
- juuso2114
Nyt on kyllä hinta kohdallaan. Hotellit n.300 ecua kk
- no<seq
joo... harvinaisen asiallinen ilmoitus.
mieshän on ihan tosissaan markkinoimassa.
- Jomtien 73
Eikös tämä ole niitä Suomaisen rakennuttajan kohteita? Ilmeisen hyvä laatuisia kerrostaloja ovat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433673- 362334
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?321925- 191679
- 171659
- 231578
- 241437
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai841398- 221379
Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko891262