Et koskaan pyytänyt anteeksi sitä, että hait samalla uutta naista, kun tapailit minua. Sun profiilisi paljasti sinut, kun viimeinkin tajusin etsiä sitä. Ja se selitti monta juttua sun höpöpuheista näiden vuosien aikana.
Oliko oikein pitää minua varalla ja nautiskella olostasi, seksistä yms? Samalla, kun etsit parempaa?
Teit minusta pellen, jota käytetään parempaa etsiessä. Käyttöesine, arvoton. Ja nyt kuitenkin haluaisit jatkaa. Jessus sentään. En edes viitsi kommentoida sun viestiäsi.
Elämä opettaa ja koulutus on kovaa. Kiitos sulle... Mut uhallakin aion deletoita sinut. En kokemusta, se oli opettavaista. Mut täytyy olla olemassa myös ihmisiä, joilla on jotain moraalia. Luotan siihen ja sinä voit olla ja elää miten tahdot.
oppia ikä kaikki
oppinut
4
217
Vastaukset
- Kuusi a
Joo....kannattaa olla varovainen....toisilla sama facebookissa...on profiili omalla nimellä....eläinryhmää....ja keksityllä nimellä...
- pölkpougoighlk
profiili voi olla sen vuoksi, että haluaa selvittää mitä toinen on hakemassa sieltä, kun on huomannut , että taas se ukko on uudella deittipalstalla..että sellasta.
- rhklx
Ap: Tuota harrastaa valitettavan moni.
- MissyG
Teit hyvän hankalan päätöksen. Minulle kävi samoin. Arvostetaan itseämme ja puolisoa jatkossakin, unohdetaan ikävät menneet.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 14910891
- 525200
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452413- 302113
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131681Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421514Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301221Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351166Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92925TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317882