Sait minut valehtelemaan

En rakasta en rakasta.
Tiedä nyt että rakastan kyllä rakastan. Ikäväkin on.
2184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen syyllistynyt tuohon samaan... Ja voin täällä tunnustaa...kaduttaa!

...eiku, oikeestaan...vi***taa typeryyteni.

Äänestä

Surkimus kun on tällainen kuin te olette. Aivan ihania. Löytyisipä mullekin joku näin surkea. Voisi vain pussailla ja kiehnata ilman pelkoa nolostumisesta.
Vaikka vähän valehdeltaisiin päästäksemme lähelle ja yhteiseen kuumaan hetkeen hektiseen. Yöhön tummaan kas kummaa aikaan antautuvien sielujen sanailujen solkeiluun, sokeaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


surkimus kirjoitti:

En rakasta en rakasta.
Tiedä nyt että rakastan kyllä rakastan. Ikäväkin on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu