Eipä olla

aikoihin nähty :(
12228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

hyvin :) mites sulla?

Äänestä
  • mulla menee hyvin huonosti :(

    Äänestä

  • Kiva et jollain,, kirjoitti:

    mulla menee hyvin huonosti :(

    miksi huonosti? :(

    Äänestä

  • no höh kirjoitti:

    miksi huonosti? :(

    Kaikki on vaan pilalla.

    Äänestä

  • Koko elämä kirjoitti:

    Kaikki on vaan pilalla.

    Eihän kaikki voi olla pilalla, joku yks asia vissiin?

    Äänestä

Ei mee hyvin ku ei olla nähty :(

Äänestä

tehdä jotain asian eteen, että näkisitte????

Äänestä
  • niille riittää se että poraavat täällä.

    Äänestä

Kannattas :)

Äänestä

Suahan ei koskaan kiinnostanut nähdä. Mitä sitä sitten enää sureksit.

Äänestä

sitten auttaa ?

Äänestä

kiinni ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


surullinen olen kirjoitti:

aikoihin nähty :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu