Harmi kun et huomaa minua. Näytät torjuvalta tiskin toisella puolen ja tiedän sun juttelevan vaikka kenenkä muun ihmisen kanssa. Jos olen asiakkaana, olet ihana ja hurmaava, eli hyvää asiakaspalvelua parhaimillaan.
Tunnen outoa vetovoimaa sinua kohtaan, ei ole oikein järjellä selitettävää tämä tunne, jos en muuta voi olla sinulle, olisin edes ystävä.
Harrastukset on hiukan erilaiset, minua se ei haittaa, annan tilaa myös omille harrastuksille. Ehkä olet naimisissa, tai muuten varattu. Olisi kiva tietää niin voisin lopettaa tämän
Tunnen outoa vetovoimaa sinua kohtaan, ei ole oikein järjellä selitettävää tämä tunne, jos en muuta voi olla sinulle, olisin edes ystävä.
Harrastukset on hiukan erilaiset, minua se ei haittaa, annan tilaa myös omille harrastuksille. Ehkä olet naimisissa, tai muuten varattu. Olisi kiva tietää niin voisin lopettaa tämän
Vastaukset 7
Vanhimmat
naiselle vai miehelle?
Kerro missä olet asiakkaana? Luultavasti tämä menee miehelle?Rohkeasti nyt vaan vastaat;))
Urpoja kaikki Suomi-miehet... Niin saavuttamattomia, ei osata lähestyä. Vittu tyhmiäkö tässä ollaan?!
Mene hyvä mies sanomaan suoraan ihmiselle, jos ihastusta on.
Se on totta myö ukon kutaleet,emme osaa lähestyä ihastusta.Kyllä juttu luistaa muihen seurassa,mutta annappa rueta heittämään juttua ihastuksen kanssa.Kyllä jutut menee niin asia linjalle ja joskus överiksi.Saattaapi joskus olla turhankin läpinäkyvää ihastukselle,sillon neitokaisen kannattaa rueta potkimaan persauksille jos on kiinnostunut.Kun ei tierä toisen elämän muotoa,vaikka tiirailee nimetöntä.Sekin rajoittaa tapausta.Itse en liehittelisi ihastusta jos tietäisin hänen olevan varattu.Tälläisia urpoja osa meistä on suomi-miehistä on.Sori vain.
Aloitus olisi voinut olla minulta ajatusteni kohteelle, hämmentävää.. :)
Nämä ovat mystisiä juttuja, ja jos minua on nähnyt, ei varmaankaan ujoksi uskoisi. Mutta kuitenkin, tietyssä läheisyydessä korvieni välissä kuuluu lähinnä "ding-ding", olo on herttaisen sekainen, ja saatan jopa kiirehtiä pois paikalta :D
Jos yhtään tietäisin, onko toinen vapaa, sekä halukas (tutustumaan), voisin rajan ylittää ja kysäistä.. valokarnevaalitkin olisi..
Jk. Ei se ole urpoa, vaan inhimillistä, söpöäkin :)
Sillä tavoin ei vaan karnevaaleille pääse..
Miehelle kirjoitin, en usko että koskaan tätä näkisi. En oikein kehtaa kenellekkään kertoa asiasta, mutta "puhuminen" auttaa aina. Jopa tälläinen irt saa sen kaipuun/halun helpottamaan, vähän niinkuin kaverille kertoisi.
En ole ujo enkä arka, ainoastaa näissä asioissa ja kun kyseessä on tuntematon henkilö ja en saa ns. vastakaikua, meen aivan puihin . Kukaan ei ole ihastunut minuun ennenkuin on oppinut tuntemaan.
Olisi vaan niin kiva tutustua ja mikä tämä ihmeellinen halu oikein on?
Olettepa mukavia kun kommentoitte niin kivasti, ei urpoksi haukkuminen auta. Kiitoksia ja hyvää yötä!
Jatkoa, ööh kaikille kielimaistereille tiedoksi, olen plussa näköinen ja rillit huurussa, anteeksi kirjoitusvirheet!