Oletko sä

vihainen mulle?
15382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

On mussa vihastusta kyllä, välinpitämättömästä ja huonosta kohtelusta. Kaksoisviesteistä. Tuntuu julmalta.

Äänestä
  • Juuri sellainen ongelma mulla. Olen siitä vihainen, että mies vakuuttaa olevansa rauhallinen ja tyyntynyt riitojemme jälkeen, ja hetken kuluttua tulee taas kauheaa vihaa tihkuva viesti. Juuri kun olen alkanut taas luottaa, hän vetaisee maton alta.

    Olen vihainen siitä, että hän ei tunnu saavan vihaansa kuriin. Ei millään. Hän on täysin välinpitämätön minun tunteistani.

    Äänestä

  • Kaksoisviestivä mies kirjoitti:

    Juuri sellainen ongelma mulla. Olen siitä vihainen, että mies vakuuttaa olevansa rauhallinen ja tyyntynyt riitojemme jälkeen, ja hetken kuluttua tulee taas kauheaa vihaa tihkuva viesti. Juuri kun olen alkanut taas luottaa, hän vetaisee maton alta.

    Olen vihainen siitä, että hän ei tunnu saavan vihaansa kuriin. Ei millään. Hän on täysin välinpitämätön minun tunteistani.

    Mietis vähän..ettei nyt vaan luonteessa ois jotain häikkää tai muuta. Tuossa vajaan vuoden ns. painiskelin samojen asioiden parissa. Milloin olin huoraamassa ja seuraava viesti oli rakkautta tulvillaan..eipä aikaakaan kun ivaavia viestejä. Kerralla poikki ja thats it.

    Äänestä

˙uǝuɐɥıʌ ǝןןns ɐןןo äʇʎʎs uääʇıɯ

Äänestä
  • aika näppärä

    Äänestä

Itseasiassa minun tilanteessani en ole vihainen, mutten tykännyt siittä että minä olin se joka on, tässä kohtaa, olin yhteydessä, siis jos yhteydessä pitäisi olla.. eipä siinä kahvit paljon auta...!

Äänestä
  • Uteliaisuuttani kyselen, miksi luulet niin et joku olisi sulle vihainen..?

    Äänestä

Miksi

Äänestä

Tottakai mä olen kun et vastaa viesteihin. Sinähän tämän sotkun olet aikaiseksi saanut. olisit voinut 18.1. kertoa, miten asiast on ja muutenkin olla MIES.

Pitää seistä sanojensa takana.

Äänestä

Kenelle tässä pitäisi olla vihainen?

Äänestä
  • Koko maailmalle. Teki hänestä niin vaikean ihmisen.

    Äänestä

En vaan pettynyt.

Äänestä

En ole vihainen kenellekään. Elämä on valintoja ja niistä kantaa itse vastuun.

Äänestä

Olen vain pienempi kuin kolme. Siis pienempi kuin kolme!

Äänestä

No en. Mutta totuuden olisin halunnut kuulla, jos sellainen jäi kertomatta. Jos ei, hyvä niin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kerro rehellisesti kirjoitti:

vihainen mulle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu