Siskot kertokaa

yllättämäksi?!

miltä tuntuu jos joudutte veljenne alastomana

11

2378

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sisko 16 v.

      Ei juuri miltään. En ujostele häntä, koska ollaan totuttu riisumaan ja pukemaan pienessä kodissamme toisten nähden, ja saunassaki käydään koko perhe yhdessä, saunavuoro on tunti eikä siinä ehdi kunnolla muuten.

    • tyttö 17

      Ei niin miltään, sama juttu kun edellisellä, tai siis joo toki kai siinä on ajatuksissa jo et miks toikin nyt tohon tuli jos esim oot jossain toisessa huoneessa ja näin, mutta ei oo yhtään outoo jos se kävelee samaan huoneeseen kun oon alasti.
      Eikä tee pahaa olla samassa huoneessa alastoman veljen kanssa. =D
      btw, mul on siis kaksoisveli, joka on mua 20min nuorempi

    • idamaria91

      pitäiskö sen muka tuntua joltain? samaa lihaa ja verta tässä ollaan, samat geenit. ja samaa nahkaa se on sen jalkojen välissä kun mun tisseissä. vähän karkea ajatusmaailma, mutta tottahan se on. veli on mua neljä vuotta vanhempi, ite oon 21 ja hän 24. ei sitä omaa veljeä/siskoa katsota seksuaalisesti, sairasta se on jos omasta sisaruksestaan kiihottuu. kotona ja mökillä käytiin/käydään yhdessä saunassa ja vaatteet vaihdettiin/vaihdetaan samassa pukkarissa samaan aikaan. Silloin kun asuimme vielä vanhemmillamme ja jos esim. olin hänen huoneessaan paremmalla tietokoneella ja hän vaihtoi vaatteita niin eipä se minua hetkauttanut ja sama toisin päin.

      • Kiira9_7

        Emt, silloin kun se tapahtui ekoi kertoi niin Kimi oli vaan silmät pyöreinä ja nyt kun se on niihin vähän enemmän tutustunut niin höpöttelee vaan, että "sulla on niin ihanat rinnat, et vaan ite tajuu" ja jotain tollasta.


    • Systeri 14v

      Ei se miltää tunnnu,samasta puustaha meiät on veistetty.Mulla veljiä on kaks eikä siinä mtn ihmeellist oo jos ne on alasti,itse en kiinnitä siihen mitään huomiota vaikka he alasti ovatkin.

    • finnsnus

      ollaan mu sisko kaa usei alasti,eikä haitta kumpaakaan

    • heeeey sexy lady

      oon usei mu veljee kaa alasti ja siis oon tyttö ja se joskus kattoo mu tissei ja sanoo että muhkeet :'D yleensä annan sen puristella mutta sitte joskus ...bitch please :Dd

      • eff3

        Mä masturboin sen edes


    • Ma_ri_ka_

      Ihan tavanomaista, käydään saunassa koko perheen kanssa.

      • apina

        missä asut


    • girll_

      Ei se miltään tunnu samaa perhettä kun ollaan ja monesti nähty toisemme alasti niin ihan normaalia ainakin minusta

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      126
      1882
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      100
      1660
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      54
      1243
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      52
      1121
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      31
      988
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      51
      883
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      876
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      810
    9. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      38
      807
    10. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      798
    Aihe