J-mies

Et taida välittää minusta paskan vertaa?
24606
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

En välitä paskasta mutta sinusta kyllä

Äänestä

Älä puhu puppua!

Äänestä

Täällä me jonossa ja vuorotellen välitämme. :)

Äänestä

On se nyt perkele, jos te täällä yhteen ääneen ulvotte välitystänne, mutta ette osaa kertoa sitä "hänelle".

Äänestä
  • Sitä saa mitä tilaa, vai miten se oli?
    Täällä se sinäkin kyselet, etkä osaa kysyä sitä "häneltä"...

    Äänestä

  • jii-mies kirjoitti:

    Sitä saa mitä tilaa, vai miten se oli?
    Täällä se sinäkin kyselet, etkä osaa kysyä sitä "häneltä"...

    Heh, siitä tulee vain monologi.

    Äänestä

no ei kait se välitä kun on kotona vaimo ja lapset! kun olisit itse vaan niin fiksu että jättäsit meidät jo rauhaan...

Äänestä
  • Oletko sä jii miehen vaimo? Aika vitun tyhmä oot, kun tosissaan vastaat tällaseen, ja miksi sun miehes perään kukaan huutelis muutenkaan? Jos joku huutelee, niin eiköhän syy löydy miehes käytöksestä, tai jopa susta, vitun idiootti.

    Äänestä

  • Montakohan J -alkuista miehen nimeä onkaan olemassa, ja montakohan miestä/poikaa on jollain niistä ristitty? Ja sinä sitten luulet, että juuri sinun aviomiestäsi täällä kaikki J-miehen kaipaajat ikävöisi, jokainen viesti olisi juuri hänelle?

    J-miehiä on melkoisen paljon, mutta sinä olet heistä onnistunut ilmeisesti "saamaan" juuri sen pettäjän. Onnittelut, olet varmaan todella ylpeä itsestäsi, kun miehesi palaa kotiin kiimaisilta seksireissuiltaan pidettyään hauskaa toisten naisten kanssa, jotka ilmeisesti antavat hänelle jotain enemmän ja parempaa kuin sinä. Tyytyväinen ja aidosti puolisoaan rakastava ihminen ei petä.

    Tyhmä, tyhmä nainen... Katso peiliin, siellä on syy paskaan ja katkeraan elämääsi, mutta ethän sinä tajua, sillä kun on lusikalla annettu, ei voi kauhalla vaatia.

    Ja väännetään vielä rouva Idiootille rautalangasta, ei - en kaipaa miestäsi. Kaipaamani J-mies on vapaa ja lapsiakaan hänellä ei ole.

    Äänestä

  • Etpä taida olla yksi ja ainoa.

    Äänestä

minäkin kaipaan ja ikävöin jiii-miestä

Äänestä

Minä en todellakkaan kaipaa J-miestä. Menkööt niin kauas, kuin töppösillään kerkiää.

Äänestä

Ihan hölynpöyä teidän jutut ja koko ketju. Satuilijasedät ja -tädit paikalla. Ja viihdettä riittää koko nettiliittymän laskun edestä. Höpöti höpöti.

Äänestä
  • Edelleen sama linja, mitään väliä kenenkään tunteilla..tohtori sykkerö.

    Äänestä

Jos multa kysyisit. Niin välitän aika paljonki, huomaat vielä sen :). Terkuin juha.

Äänestä
  • vapaa, vai vieläkö sidottuna avo-/aviokahleisiin?

    Äänestä

  • joko olet kirjoitti:

    vapaa, vai vieläkö sidottuna avo-/aviokahleisiin?

    Vapaa..

    Äänestä

  • Eräs j mies kirjoitti:

    Vapaa..

    Sun ex(?) vaimo ei ilmeisesti ole samaa mieltä. Lue tosta ylenpää!

    Äänestä

Onko tää m -naiselta?

Äänestä
  • ON !!!!!!

    Äänestä

  • ap kirjoitti:

    ON !!!!!!

    Merja?

    Äänestä

  • j -mies kirjoitti:

    Merja?

    ei vaan Maiju

    Äänestä

Jos aloittajaa lohduttaa, niin ei minustakaan kukaan J-mies välitä paskan vertaa. Jos oikein tarkkoja ollaan, niin kukaan mies ei välitä musta paskan vertaa ;D

Äänestä

Ei ole ainakaan tältä M-naiselta, jos joku niin luulee. Välillä mietin, että kirjottaakohan J-mies itelleen näitä ketjuja vai mikä on... mut live on live. Se mikä on totta siellä on totta, ja siellä tämä M ei J:tä kaipaa, minkä J-mies hyvin tietääkin, tai ainakin pitäisi tietää. Useimmiten nykyään en edes näitä J-ketjuja avaa, mut kommentoimpa nyt kun tulin avanneeksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä kirjoitti:

Et taida välittää minusta paskan vertaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu