Kaustiselle?

Onko ketään -78kg naista tulossa Kaustiselle ensi viikon lauantaina kisoihin? :)
8189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

jännittäää!!!!!!!!!!1

Äänestä
  • Hei ihan turhaan kommentoit tähänkin ja täysin ilkikurisesti pyrit pilaamaan asiallisen viestiketjun. HÄPEÄ!!!!!

    Äänestä

  • hiljaadis kirjoitti:

    Hei ihan turhaan kommentoit tähänkin ja täysin ilkikurisesti pyrit pilaamaan asiallisen viestiketjun. HÄPEÄ!!!!!

    höpö höpö. läskitsagaani olisi vain jatkanut asiallista keskustelua, kunnes hiljaadis alkoi tapella. veikkaampa että taitaa kaverilla olla vakavampiakin ongelmia. SIKA!!!!

    Äänestä

  • kaappih irmu kirjoitti:

    höpö höpö. läskitsagaani olisi vain jatkanut asiallista keskustelua, kunnes hiljaadis alkoi tapella. veikkaampa että taitaa kaverilla olla vakavampiakin ongelmia. SIKA!!!!

    kauheen negatiivinen asenne täällä kyllä minun mielestäni on, en minä mitään pahaa tarkoittanut, nuo nyt vain sattuu olla minun ensimmäiset judokisat

    Äänestä

Sinne vaan, kyllä sieltä sarja järjestyy.

Äänestä

no mä vähän ajattelinki että täältä ei kannata mitään kysyä :) Kunhan kysyin kuitenkin. 78 sarjassa ainakin näyttäis joku olevan, sinne sitte jos ei mun sarjaan ketään tule..

Äänestä
  • älä luovuta vielä kaikki on mahdollista!!! uskot nyt vain omiin kykyihin!!!

    Äänestä

Eikös tuo Kaustisten Maija-Sisko ole monin kertainen SM-mitallisti tuosta -78. Ihme kun ei ole päässyt edustamaan Euro-tatameile...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nnnn kirjoitti:

Onko ketään -78kg naista tulossa Kaustiselle ensi viikon lauantaina kisoihin? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu