Miksi laitoin maailman tyhmimmän viestin? Enpähän enää kehtaa katsoa silmiin sitä tyyppiä. Ehkä se juoksee karkuun. Niin fiksu ihminen tekisi. Tahdon lobotomian!
Nyt hävettää!
7
447
Vastaukset
- kysyn vaan
mikähän oli noin tyhmä viesti että oikein hävettää
- kysy
Vetyperoksidi apina
- Neiti Nolo
En nyt tietenkään viitsi sitä viestiä tähän kopioida, mutta jospa kuitenkin vähän selittäisin.
Kirjotin ihan helvetin sekavan viestin, oikeen kunnon tunteitten purkauksen jossa ei oo päätä eikä häntää, kenellepä muulle kuin The Ihastukselle. (Enkä muuten ole mikään yläasteikäinen enää) Kyllä hän tunteistani jo tietää, mutta päädyin sitten selittämään niitä vielä lisää ihan ihmeellisin sanankääntein. Siitä viestistä tuli tosi pitkä ja kaduin tietysti heti kun olin sen lähettänyt. Ei tämä kuulosta niin pahalta, mutta kun siitä tuli niin helvetin dorka viesti, ettei mitään rajaa.
Hän ei ole vielä ehtinyt viestiä lukea, mutta tietää kyllä sen olemassaolon. Mainittakoon nyt, että kiinnostus on kyllä molemminpuolista. Mutta silti, voisi asiansa järkevämminkin ilmaista.
Ja jos nimimerkkki "kysy" epäilee minua blondiksi, niin se pitää kyllä paikkansa. Vaikka mitä tekemistä hiustenvärillä on minkään kanssa?- .....
Mulla oli joku aika sitten vähän samanlainen tilanne, nolotti hulluna..Mutta ei hän siitä viestistä järkyttynyt, itseä kuitenkin nolottaa, miten tulikin niin avauduttua..
- meni jo
Ei molemminpuolinen ihastus yhteen viestiin kaadu jos et nyt ihan haukkunut pystyyn. Rauhotu :-)
- lin6
Samaa mieltä. Mutta ihan kiva, että alkuperäinen kirjoittaja kertoi tarinansa. Siitä tuli ainakin jokseenkin hyvälle tuulelle. Uskon kyllä, että kaikki kääntyy vielä parhain päin. Tsemiä! :)
- Neiti Nolo
Oho, meinasin aivan unohtaa. Tässä on nyt edetty, tässä meidän jutussa. Eli siitä viestistä ei ollut mitään haittaa, päinvastoin. Meillä alkaa olla ihan kunnolla juttua :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1049284
- 474509
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021956Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html421801- 241590
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131331Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,371260Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk54907Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31892Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v30873