Voiko vasta paikan päällä Antalyassa saada minibussikuljetuksen alanyaan? Vai onko ne pakko varata etukäteen netin kautta? Kun ei ole luottokorttia niin ei tuo varailu oikein onnistu.
Kuljetuksista antalyasta alanyaan!!
Camilla Juvalta
13642
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kyllä varaukset syytä tehdä etukäteen. Sen voi tehdä myös tekstiviestillä ja maksaa autossa. Syy tähän on ettei lennot ole aina ajallaan. Siksi asiakkaan nimi, puhelinnumero, lennon numero ja kellon aika milloin kone tulossa ja terminaali. Kokemusta on lentojen myöhästymisistä paljon. Millä kuljetuksella ajattelit mennä? Jos sinulla ei ole tämän kuljetuksen kännykkänumeroa niin ajattelin että voisin laittaa tänne palstalle.
voisitko laitta sen numeron siitä kuljetusfirmasta?? Kiitos kovasti
paljonko taxsi maksaa kentältä alanyaan.
kannataako mennä vai busilla körötellä.
Kannattaa varata etukäteen. Meillä oli juuri aivan mahtava ja luotettava kuski. Hinta 60e suunta
http://cikcillitransfer.com/index.php?lang=2
En itse saanut varauslinkkiä toimimaan, mutta laitoin sähköpostia.
Ja ei tavinnut maksaa etukäteen. Tasaraha kannattaa olla matkassa
Hei varasin matkan 724 transfer.com kautta ja nyt jäinkin miettimään, että veloitettiinko matkan hinta suoraan luottokortilta? Vai maksanko vasta kuljettajalle? Luulin, että luottokorttia käytetään vain tunnistamiseen? Mutta nyt tuli varausvahvistus s-postiin jossa ei missään mainita, että maksetaan vasta kuskille käteisenä? Tarkoitus oli maksaa käteisellä!
724transfer maksetaan aina etukäteen varatessa. Eli on veloitettu luottokortiltasi.
Olen käyttänyt 724 trasferia useita kertoja , ja aina maksanut kuljettajalle.
Mitä kautta olet varannut kyytisi?
SUOMEN KIELINEN TAKSI ALANYAAN - www.suomenkielinentaksi ...
www.suomenkielinentaksi.com/
ALANYA - TURKKI Hei, hei, Hyvät Suomalaiset ystävät! Kiitos kun käytätte netti sivuamme. Nimeni on Fatih. Olen Alanyalainen ja työkseni ajan taksia.
905355525028
Fatia olen käyttänyt paljon lentokenttäkuljetuksissa ja kaikki on toiminut erittäin hyvin , voin suositella. Voit lähettää tektiviestin lentopäivästä sekä lennonnumeron niin Hän hoitaa kuljetuksen.
syyskuussa Obasta palannut
edelliseen viestiin , käteisellä voi maksaa!
Hyi sua Fatih. Ei itse saa itseään suositella :-(
Vois edes rehellisesti mainostaa itseään.
"Nimeni on Fatih." vs. "Fatia ole käyttänyt..", "Hän hoitaa.."