Ihan vtun

.
8178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mikä on sama?

Äänestä
  • Tämä palsta ja mitä muut ovat mieltä.

    Äänestä

  • sama. kirjoitti:

    Tämä palsta ja mitä muut ovat mieltä.

    mitä välii? Teki niin taikka näin, aina väärinpäin jonkun mielestä...

    Äänestä

  • niin on kirjoitti:

    mitä välii? Teki niin taikka näin, aina väärinpäin jonkun mielestä...

    Juu niinpä: fuk yoo!

    Äänestä

sä olet varmaan ainakin Åbo Academin käyny, tai vähintään olet Upsalan ekonomi. sulla tuo sanavarasto on niin laaja, siitä vaan päättelin.

Äänestä

no ei ihan sama ,päänsärky helpottaa ,enkä aio sitä lisätäkään katson elokuvan ja meen pehkuihin nautin hyvästä oluesta ja vähän voin ottaa viiniäkin ,hauskaa illanjatkoa

Äänestä

Komppaan aloittajaa. Noin ihan yleisellä tasolla tiivistää loisteliaasti kaiken oleellisen.

Äänestä

on vagiinan sama? :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sama. kirjoitti:

.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu