Black ops

Hakkeriheikki

Tervehdys,

Osaisiko kukaan auttaa minua ja minun ongelmaani. Olen pelannut Black opsia varmaan se kaksi vuotta jo. Mutta parin kuukauden tauon jälkeen aloin jälleen pelaamaan, mutta peli lagii ihan hulluna ! Olen päivitellyt näytönohjaimen ajurit ja masennellu black opsin uudestaan etc. Mutta peli lagii edelleen vaikkei ennen laginut ollenkaan? :/ Auttakaa?

Kiitos vielä etukäteen kaikille hakkeriheikeille (::

3

108

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • PS3freak

      Ongelma on siinä että konsolisi on tuuletin on viottunut. Kannattaa kokeilla imurointia tai konsolin omaa tuuletinjärjestelmää. Jos ei toimi revi kaikki johot irti ja käännä konsoli toisin perin ja avaa ruuvit tai kiinnikkeet ja ota tuuletin irti ja puhdista se vaikka luutulla.

    • PS3freak0

      Jos sekään ei toimi niin lähetä black ops peli sen tekijälle postissa. Black ops maksaa postimaksun.

      PS:oon PS3freak

    • toivotonapuri

      mikään ei kestä ikuisesti ja varsinkaan bo. Se alkaa lagiin aina jossain vaiheessa!

      Itse en tiedä vikaa, mutta kyllä sen jotenkin korjatuks saa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      157
      5710
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      114
      5465
    3. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      46
      5067
    4. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      31
      3021
    5. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      25
      2521
    6. Mitä Ajattelit Kun Näit Kaivattusi

      Ensimmäistä Kertaa?
      Ikävä
      51
      2498
    7. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      43
      2190
    8. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      23
      1920
    9. On niin vaikea olla lähelläsi

      En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na
      Ikävä
      15
      1661
    10. Minne sä aina välillä joudut

      Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta
      Ikävä
      10
      1622
    Aihe