Itkettää :'(

Miksi ihmeessä jotku miehet ovat niin sikoja, että pitää loukata toisen tunteita. Noin hän teki minulle juuri äsken, kun kertoi minulle erään asian.

You broke my heart. Who would correct its?
3518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen niin katkera, että massuni meni sekaisin.

Äänestä

Vaikea sanoa kun itse kuulun niihin miehiin jotka toivovat, että kenelläkään ei olisi liian paha olla.

Toisaalta sikoja on aina ollut ja sikoja tulee aina olemaan ja aina tulee myöskin olemaan naisia, jotka rakastuvat sikoihin.

Äänestä

Minkä asian se sulle sitten kertoi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fucked Up! kirjoitti:

Miksi ihmeessä jotku miehet ovat niin sikoja, että pitää loukata toisen tunteita. Noin hän teki minulle juuri äsken, kun kertoi minulle erään asian.

You broke my heart. Who would correct its?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu