Markus on todella tyhmä

Jos Markus oikeasti pitää Teasta ja jos sen päässä olisi edes yksi aivosolu liikkeessä, niin se hillitsisi tuon Pissis-Tean törkeätä käytöstä, läyhäämistä ja muiden kiusaamista.

Tea on, jos ei nyt kokonaan pilaamassa, niin ainakin vaikeuttamassa omaa tulevaisuuttaan hyvin pahasti. Teija on tietysti suurin syyllinen, mutta pitäisi tuon Markuksenkin jotain ymmärtää.
8114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Nyt alkoi Markuksen katsojien mielistely ja muoleskelu. Meni Teijan kans juttelemaan kuinka on ihastunut Teaan ja kuin hän on niin ihana ym ym.

Kuule sori vaan Markus mutta sun letun saanti on toivottavasti loppu tuolla talossa sunnuntain jälkeen ja Tea lähtee kotiin!!!

Älkää ihmiset menkö Markuksen lankaan!!

Äänestä
  • Pistät oikeesti pahaa. Ei Teaa kantsi syyttä tästä. Tea on viaton.

    Äänestä

  • hyvii ovalluksii muttei kirjoitti:

    Pistät oikeesti pahaa. Ei Teaa kantsi syyttä tästä. Tea on viaton.

    Tea hakee vaan hetken hurmaa. Se hänelle suotakoon.

    Äänestä

  • Tea ihanin kirjoitti:

    Tea hakee vaan hetken hurmaa. Se hänelle suotakoon.

    Haluaisin Tean vain kokonaan itselleni.

    Äänestä

Markus on vanhempi tuota Teaa eikä täysin terve päöästään vai mieltävätkö herttaisen pojan näyttävän tv; ssä persereikäänsä koko kansalle?
Markuksella on oikeasti joku pielessä ja sanon mieluummin paskiainen josta se näkyy päälle kun kiero ja hyväsydämiseltä näyttävä. Inhotti kun tuo Markus hinkkasi itseään Jonna A ; han yksi päivä..niin herttainen ja lutunen hän on. Kyllä se taitaa olla niin, että nuorta ja tempperamenttistä Teaa höynäyttää setä makus ja täti Teija.
Tea näyttää tunteensä ja osaa olla itsekeskeinen, mutta häneltä pelin pois pelaa Markus ja Teija...,ja mistään aidosta rakkaudesta en puhuisi jos mies tosi tv ohjelman takia yrittää houkutella kumppakivaan niin, että koko kansa näkee. Jos Tea ei nyt joudu lähtemään niin toivottavasti silleä joku sukulainen on hereillä ja tajuaa tuon Markuksen kaksinaaamiasen niljakkuuden.

Äänestä
  • Elikkä oikeassa olin...Markus epäilee, että Tea lähtee ja yrittää tuosta jutusta vielä jotain show juttua irti näin pelin kannalta...ällöttävää...toivottavasti BB julkaisee tuon omilla sivuillaan jotta tuo kuva Markuksesta mukavana miehenä murtuu.

    Olen elämässä tavannut muutaman roiston jotka ovat ulkoiselta olemukseltaan oikeita mukavuuden ja rehellisen ihmisen prptotyyppeja, mutta sisältä paljastuu sitten muuta...

    Äänestä

  • jdkdcvdfvgdgd kirjoitti:

    Elikkä oikeassa olin...Markus epäilee, että Tea lähtee ja yrittää tuosta jutusta vielä jotain show juttua irti näin pelin kannalta...ällöttävää...toivottavasti BB julkaisee tuon omilla sivuillaan jotta tuo kuva Markuksesta mukavana miehenä murtuu.

    Olen elämässä tavannut muutaman roiston jotka ovat ulkoiselta olemukseltaan oikeita mukavuuden ja rehellisen ihmisen prptotyyppeja, mutta sisältä paljastuu sitten muuta...

    Ihana ihana tyttö tyttö Tea Tea hyväsydäminen hyväsydäminen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Parisuhdekonsultti kirjoitti:

Jos Markus oikeasti pitää Teasta ja jos sen päässä olisi edes yksi aivosolu liikkeessä, niin se hillitsisi tuon Pissis-Tean törkeätä käytöstä, läyhäämistä ja muiden kiusaamista.

Tea on, jos ei nyt kokonaan pilaamassa, niin ainakin vaikeuttamassa omaa tulevaisuuttaan hyvin pahasti. Teija on tietysti suurin syyllinen, mutta pitäisi tuon Markuksenkin jotain ymmärtää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu