Sulla on siis

joku toinenkin kiikarissa? : /
9291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei oo ,pettymys varmaan sulle.

Äänestä

Ei minulla ole ketään... :/

Äänestä

ketään toista kiikarissa :)

Äänestä

Ei tässä enää voi olla käsijarru päällä, kaikki mahdollisuudet otetaan harkintaan ja huomioon.

Äänestä

No tykkäsin vähän yhdestä toisestakin, mutta tulin siihen tulokseen, että vain se yksi mies on ykkönen - se, jota olen täällä kaipaillut jo pitkään ja jonka näin tässä taannoin kahviostoksilla ;)

Äänestä

EI TOD.OLE!!!!

Äänestä

Varmaan vaan tippa linssissä.

Äänestä

No on!

Äänestä
  • myönnetään,pitäis vaihtaa linssit;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niinpä tietenkin kirjoitti:

joku toinenkin kiikarissa? : /

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu