En jaksa

Ei mulla ole voimia tähän. Voiti, onneksi olkoon.
6137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

en ole vielä voittanut mitään!

Äänestä
  • Ei kait täällä nyt mistään kilpailla!! Haloo!!!
    Eiköhän ne maailmancup kisat ole ihan erikseen, jolloin rintalappu laitetaan rintaan!!!

    Äänestä

  • minä. vähiten hengästyneenä

    Äänestä

Ei mitään voittajia tai häviäjiä. Kukaan liiku samalla aaltopituudella.

Äänestä

Kuka voitti? Koo?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


verbaalinyrkkeilyä kirjoitti:

Ei mulla ole voimia tähän. Voiti, onneksi olkoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu