Etsin valokuvaajaa toteuttamaan yksityisen ajatukseni poseeraamisesta eroottisissa kuvissa. Olen 35-vuotias urheilullisen vartalon omaava heteromies pk-seudulta. Kyse siis hyvällä maulla toteutetuista kuvista, ei pornografiasta.
Koska olen täysi amatööri enkä ole tehnyt mallin töitä, toivon sinulta paitsi ammattitaitoa kuvata sekä tyylitajua, myös luovuutta ja ideointikykyä sekä kykyä opastaa kuvattavaa. Ideoille olen rohkeasti avoin, taustat, asut, rekvisiitat ym. saat suunnitella.
Täysi luottamuksellisuus edellytyksenä.
Jos tällainen projekti kiinnostaa, ota yhteyttä bluecolour (at) hmamail.com
Valokuvaajaa eroottisiin kuviin (mallina mies)
7
701
Vastaukset
- myötähäpeäjä
Elä kehtaa! Jätä väliin.
- hpttvps
Kuulostaa ilmaiselta tilaustyöltä. Haluaa itsestään toisten suunnittelemia ja järjestelemiä kuvia ja vaatii täyttä luottamuksellisuutta eli käytännössä sitä, että kukaan muu ei kuvia tulisi näkemään. Aloittajan "yksityinen ajatus" kantaa vain siihen asti että hän olisi mallina eroottisissa kuvissa.
- Ilmaista lounasta ei ole
Paljonko olet ajatellut budjetoida hankkeelle?
- Valokuvaaja Helsinki
Kuulostaa ihan boudoir kuvaukselta, mutta painotettuna kuvaajan suunnittelulla. Boudoirhan on jo melko yleistä, mutta pääasiassa naisten keskuudessa, kun halutaan antaa lahjaksi eroottinen valokuva miehelle. Ainakin pääkaupunkiseudulta ja Helsingissä löytyy valokuvaajia myös tähän tarkoitukseen
-Heikki
http://www.valokuvaajat.fi - Kuvaaja9
http://www.nordiceroticmale.com/
Tutustumisen arvoinen paikka!- LukutaidotonHOMO
"Tutustumisen arvoinen paikka! "
kyselijä oli HETEROmies
- LukutaidotonHOMO
"Koska olen täysi amatööri enkä ole tehnyt mallin töitä, toivon sinulta paitsi ammattitaitoa kuvata sekä tyylitajua, myös luovuutta ja ideointikykyä sekä kykyä opastaa kuvattavaa. Ideoille olen rohkeasti avoin, taustat, asut, rekvisiitat ym. saat suunnitella."
Tuolla tilauksella saat pulittaa stylistille, maskeeraajalle, kuvaajalle, assarille ja verottajalle alk. 1000€.
Tai joku minna/matti tynnyristä, tulee ja kuvaa sut ixuksellaan ja velottaa 100€.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä911929Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2781761Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3051560Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1801442Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em881038- 511007
- 56977
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤56968- 67944
Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40941