hellyyden kaipaus..ikävä sinua. Silmiäs, kosketustas, tuoksuas, ääntäsi, hymyä, nauruasi..kaikkea sinussa. Minä räjähdän joku päivä tän ikävän voimasta. Saa joku kuka lie, poimia palani talteen. Ei niistä ole sitten mitään hyötyä. Tule ja ota minut kokoNAISENA, PIAN!
Ei mitään seksiä mielessä nyt
on vain kova
9359
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Itse olen jo luovuttanut osittain. EI taida olla miestä jolla olisi muukin mielessä kuin pillu. Ok, on seksi on ihanaa ja nautin jos kohde oikea, mutta helvetti kaipaa sitä muutakin. Ihmistä, ajatuksia, keskusteluja, hellyyttä. Tämä kaikkia höystettynä hyvällä seksillä.
Se on selvä, että seksihän kuuluu parisuhteeseen! Mutta ei sitä tarvi koko ajan toitottaa. Kyllä se luonto hoitaa asian, ilman koko aikaista höpöttämistä asian tiimoilta.
tule sä tännepäin,odotan...
Minullakin on ikävä sinua. Toivottavasti näemme vielä...
Kun kuulisi naurun. Rakastuin niin moniin pieniin seikkoihin jotain yläpuolella jotain muuta, nyt tulee sekavaa kirjotusta. Jotenkin on jotain asioita mitkä herättää jotain sisältä vastaamaan vaikka viesti osuisi edes oikeaan. Joskus vaan turhautuneena näpyttelee näppäimiä
Hienosti anonyyminä kirjoitit tänne ilman tunnisteita vieläpä
Nyt on valitettavasti seksi mielessä...sori.
Minkälaista sexii haluut siis tekis mieli jossa kieli käy keskel huulii ja nuoloo pikkupil u.
Mikä siinnä kexin harjoittamisessa saa mielen loikkiin pari askelta yhden askelman sijaan. Kertauskurssille tekisi tekijämiehen viellä vielläkin päästä, saamaan kokea paidanrinnuksen hölskynnän aiheuttaman jäykkäkouristuksen. Ryömitessä pystyperäisen mimmin ahterin keinahdellessa nenän alla.
Hänet haluan rakastelemaan...no one else!