Julian venemessut?

Onko minulta jäänyt jotain huomaamatta, vai mitä tapahtui Julian Genuan venemessukeikalle?
4163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

VeneMessut meni jo.

Äänestä

Upeat messut olivat. Julia hoiti shampanjatarjoilun mallikkaasti ja romanssi miljonäärin kanssa roihahti liekkeihin. Muuttaa jouluun menessä Italiaan, rakkaallaan on siellä upea kivilinna.

Äänestä
  • Hän perustaa siellä miljonäärinsä rahoilla kohmetologiklinikan Toscanan vehreiden maisemien syleilyyn. Isosisko kihiseen kateudesta, grrrrrrrrr.

    Äänestä

Älkää nyt taas hosuko, tämän viikon Julle shoppaili Tukholmaasessa ihania vaatteita ja kosmetiikkaa merkkiliikkeissä ja nautti upean perheensä seurasta tai ainakin valehteli viikko takaperin näin tekevänsä. Onko havaintoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


16+8 kirjoitti:

Onko minulta jäänyt jotain huomaamatta, vai mitä tapahtui Julian Genuan venemessukeikalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu