Järkkään halloween bilet kamun kans.Tarvisin vielä jonku tosi hyvän leikin,jonku boolin,ja jotain tarjoiluu.Vieraat on 10-12.v
Halloween bileet tarviin apuu!!!!!!
2
145
Vastaukset
- Anne Maria
Täältä löydät koristeluideoita Halloween juhliin:
www.riittalicious.blogspot.com - perus neuvoja
Mul olis sul aika paljonki ideoit mut kirjotan muutaman:
Booli, jotaan limua/mehua ja kumihanskassa jäädytetty käsi(mieluusti samaa ainetta kuin booli ettei erotu joukosta)
Kynttilä säikitys
Sido kaikkien pelaajien silmät. Käske heidän mennä lattialle makaamaan mahalleen kädet selän päälle ( voit myös sitoa kädet). Laita kynntilä kaikkien pään päälle. Raapaise tulitikkuasken kylkeä ja sano että sytytät kynttilät, mutta et oikeasti sytytä. Se jonka kynttilä pysyy kaikkein kauiten pään päällä voittaa.
Nakkisormet
Nakkeja mantelit kynsiks ja viiltoja et näyttää sormilta. Keskelle voi laitta porkkanaa kurkkua yms. ja viel joku dippi.
Pääkallokakku
Kaks litran jäätelöö vierekkäin ja leikkaat pääkallon muotoseks sit jotkut karkit silmiks ja suuks ja voila
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu1471326Rakastan sinua
Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli481066Kun viimeksi tapasit kaivattusi
Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi48900Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva170878Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus73870Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e36835- 54751
Mitä Raamattu opettaa samaa sukupuolta olevien avioliitosta 4.0
Edelliset kolme ketjua tuli täyteen joten jatketaan keskustelua. Raamattu opettaa johdonmukaisesti, että homoseksuaali145730Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!
Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy193728Ootko sä oikeasti sinkku?
Kun oot aina yksin tuol kylil, kyl mä susta naisen ottasin jos saisin luvan😳😘🔥42716