Johannaa itkeville

peräkammarinpojille tiedoksi netistä löytyy samallaisia tissi-jossuja 26 per tusina! Sinne vaan pornosivuille kuvia katsomaan ja tumputtamaan...

Muuta iloahan tuosta tissiliisasta ei ollut kuin tietoinen alastomana suihkussa kekkalointi äijien iloksi. kiva varmaan jossullekin tietää että loppuelämänsä kuvansa on kaikennäköisten pervojen hanskauksen kohteena YÖKS!

Lapsen äänellä vikisevä jättitisseillä varustettu pikkutyttö.... jokaisen perverssin pedoäijän toiveuni!
16243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Hyvä kun Johanna lähti. Toiset kävi bikineissä suihkussa, kun tämä yks Johanna toikkaroi alasti. Esitteli niitä muovitissejään peräkamaripojille.

Äänestä
  • Käykö sonnia kateeks kun ite pitää turkki päällä käydä ettei läskit näy.

    Äänestä

Kateellisten naisten puhetta.

Äänestä

ps, käyn suihkussa alasti. entä sinä? haalari päällä??? johanna oli mukava ja ystävällinen.

Äänestä

toiset käy vaatteet päällä suihkussa (ei kaikki) mikä on hajun määrä jalkovälissä jos ei viikkoihin peseydy kunnolla ? onko hunajainen? onko tulehdus riskiä?? teija siellä suihkussa kans "esitteli" itseään! eikö siiderivalaita se HÄIRINNYT ?! johanna oli paras asukas.piste.

Äänestä

teija oli AINA alasti suihkussa, muista tämä siideriläski. ja aina näky oli kuvottava.

Äänestä
  • Peräkamarin pojat läyhää...

    Äänestä

kauneus on kiellettyä ja väärin. siitä pitää rangaista!

Äänestä

Oon samaa mieltä. Ja olen mies. En vaan pidä muovinaisista.

Äänestä

Siinä on taas yksi elämässään epäonnistunut katkeroitunut ruma luuseriämmä. Talon p**kasakkia (Teija,Tea,JonnaI,JonnaA,Jouko jne.) kannattaa samanlaiset ihmisjätteet.

Äänestä

Kauneus on katoavaista..valitettavasti. Kyllä Jossu oli nätti ja suloinen, mutta ei ,se aina riitä. Eipä paljon ajatellu pitemmän päälle, kun alasti kekkuloi suihkussa..Älkää nostako sitä kateuskorttia esille, en ole siiderivalas vaan kaunis, seksikäs nainen, eikä mun tartte itseäni kaikille esitellä kaiken kansan edessä!!

Äänestä

Johanna oli paras asukas!!!! Ainoa joka olisi ansainnut voiton.

Äänestä

Täytyy ihan kiittää, niin osuvasti kirjoitit Johannasta.Ei tota paremmin kukaan voisi enää ilmaista."Lapsen äänellä vikisevä jättitisseillä varustettu pikkutyttö....jokaisen perverssin pedoäijän toiveuni"
Ärsytti koko ajan se vikisevä ääni ja sen pehmoleluilu.Sekin, kun näki, miten Johanna nautti siitä kun, kun tiesi sen vartaloa katseltavan.Ihan hekumassa siellä paljasteli itseään.

Äänestä

Ei pedoäijät tykkää tisseistä ja Johanna on täysi-ikäinen. Itse olen nainen eikä minua haittaa hänen suihku käytäntönsä...kävihän Teijakin alasti suihkussa. Suihkussa saa käydä alasti ja itseasiassa jos epäilee, että ei kykene siihen,e ttä pitää uimapukua koko ajan päällä talossa niin silloin kyllä kannattaa vaan suosiolla mennä alasti koska ne kuvat kyllä saa levitettyä nettiin ihan pienestä vilautuksesta ( kuten yhdelle näin kävikin). Ja tosiaan taloon ei mene kukaan muu kuin esillä olemisesta tykkäävät joten lopetetaan höpötys...Toiset on hiukan tuollaisia ja mikäs siinä se tuksin ketään vahingoittaa täällä maassamme on pitkä perinne saunomis kulttuurista jossa voi olla alasti? Itse en menisi noin, mutta jos joku aikuinen ilkosillaan menee suihkuun eikä välitä kuvista niin miksi se nyppii ja miehetkö vaan saa alasti suihkussa käydä?

Äänestä

Johanna on 24 vuotias joten hän jo tietää jotakin, jos alasti olisi siellä suihkussa joku 18 vuotias protestoisin koska sen ikäinen ei välttämättä tajua miesten ajtuksenjuoksua kunnolla.

Äänestä

Suihkussa kuule käydään ihan alasti.
Johanna oli paras asukas, piste.
Mutta mikäss siinä, voittehan te itseänsähäpeävät toppahaalareissa peseytyä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jouti mennä!!!! kirjoitti:

peräkammarinpojille tiedoksi netistä löytyy samallaisia tissi-jossuja 26 per tusina! Sinne vaan pornosivuille kuvia katsomaan ja tumputtamaan...

Muuta iloahan tuosta tissiliisasta ei ollut kuin tietoinen alastomana suihkussa kekkalointi äijien iloksi. kiva varmaan jossullekin tietää että loppuelämänsä kuvansa on kaikennäköisten pervojen hanskauksen kohteena YÖKS!

Lapsen äänellä vikisevä jättitisseillä varustettu pikkutyttö.... jokaisen perverssin pedoäijän toiveuni!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu