Paljon luvataan mitään ei ole tapahtunut puoleen vuoteeni,olen ollut kaksi kertaa yhteydessä taloitaliassa välittäjään ,ensinmäisellä kertaa sieltä ei otettu edes yhteyttä toisella kertaa vastattiin että selvitetään kohdetta ja palataan tarkemmin kun selvitetään asiaa ,SIITÄ on nyt puolivuotta Date: Sat, 10 Mar 2012 20:19:30 .
Tiedustelin kohdetta Parranossa, tässä tiedustelu minkä lähetin . Kari hei,olen ollut teihin yhteydessä jókin aika sitten kysyäkseni myyntikohteista italiassa mutta en ole saanut vastausta.Olemme kiinnostuneet kohteesta Parranossa Numero 5747 haluaisimme lisää kuvia,olemnme todella etsimässä Italasta lomakohdetta ja toivomme myös teiltä tietoa kohtaastanne että voimme verrata niitä keskenään(Meillä on paikallinen taho joka voi tulla meidän puolesta katsomaan kiinteistöä.) Taloitaliassa yrityksellä on varaa parantaa asiakaspalvelua .
Onneksi löysin paikallisen henkilön joka hoitaa asiaamme TOSI hyvin ja hinta on kohdallaan Olemme tosi pettyneitä Taloitaliassa toimintaan toivottavasti teillä muilla on ollut onni matkassa asioidessanne kyseisen yrityksen kanssa (että heitä on senverran kiinnostanut teidän kysely että edes selvittävät ja vastaavat kysymyksiin)
Taloitaliassa
kp
0
63
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?984422- 272355
- 2002169
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell1082154PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w3981857- 1691483
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale1001269Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.321065Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen
Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha72976Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?79850