Taloitaliassa

kp

Paljon luvataan mitään ei ole tapahtunut puoleen vuoteeni,olen ollut kaksi kertaa yhteydessä taloitaliassa välittäjään ,ensinmäisellä kertaa sieltä ei otettu edes yhteyttä toisella kertaa vastattiin että selvitetään kohdetta ja palataan tarkemmin kun selvitetään asiaa ,SIITÄ on nyt puolivuotta Date: Sat, 10 Mar 2012 20:19:30 .
Tiedustelin kohdetta Parranossa, tässä tiedustelu minkä lähetin . Kari hei,olen ollut teihin yhteydessä jókin aika sitten kysyäkseni myyntikohteista italiassa mutta en ole saanut vastausta.Olemme kiinnostuneet kohteesta Parranossa Numero 5747 haluaisimme lisää kuvia,olemnme todella etsimässä Italasta lomakohdetta ja toivomme myös teiltä tietoa kohtaastanne että voimme verrata niitä keskenään(Meillä on paikallinen taho joka voi tulla meidän puolesta katsomaan kiinteistöä.) Taloitaliassa yrityksellä on varaa parantaa asiakaspalvelua .
Onneksi löysin paikallisen henkilön joka hoitaa asiaamme TOSI hyvin ja hinta on kohdallaan Olemme tosi pettyneitä Taloitaliassa toimintaan toivottavasti teillä muilla on ollut onni matkassa asioidessanne kyseisen yrityksen kanssa (että heitä on senverran kiinnostanut teidän kysely että edes selvittävät ja vastaavat kysymyksiin)

0

63

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

        Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
        Kalajoki
        98
        4422
      2. Joku hukkui Hyrynsalmella?

        Oliko mökkiläinen taas?
        Hyrynsalmi
        27
        2355
      3. Mitä sinä mietit

        Mies?
        Ikävä
        200
        2169
      4. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

        Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
        Maailman menoa
        108
        2154
      5. PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä

        Toivottavasti on   s  i  n  i  v  u  o  k  k  o    nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w
        Maailman menoa
        398
        1857
      6. Sinä eräs, pyydän......

        AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
        Ikävä
        169
        1483
      7. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

        Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
        Perussuomalaiset
        100
        1269
      8. Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi

        Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.
        Tunteet
        32
        1065
      9. Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen

        Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha
        Ikävä
        72
        976
      10. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

        Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
        Ikävä
        79
        850
      Aihe