Kainuun radion murunen

Juontajan mukaan hänen murusensa on pöydän alla. On ollut kai rankat juhlat, jos näin on vielä puoleltapäivin!
6252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sulla ei sitten ole ruokapäytäsi ymärillä pieniä murustelijoita.

Äänestä

Oliko Sanna? UUU...

Äänestä

Jenni sen lauloi.

Äänestä

Murunen voi olla pöydän alla aivan muistakin syistä...

Äänestä

jos se on haarojen välissä.

Äänestä

Vai oliko pyörivä puolukka?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietoa on kirjoitti:

Juontajan mukaan hänen murusensa on pöydän alla. On ollut kai rankat juhlat, jos näin on vielä puoleltapäivin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu