kauan siitä nyt on

viimeksi 3-4vk??
12426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

ehkä jootain sellasta.tuntuu vuodelta.

Äänestä

Jotain tuon verranhan siitä taitaa olla. En muista oikein tarkkaan.

Äänestä

tämän ikävöimisen.
Nytkin 3 vkoa, kun olemme nähneet.
Aika v*tun tympeetä.
Näkyisihän sitä toista enemmän, jos niin haluaisi.

Äänestä
  • Niinpä siitä taitaa olla, on ikävä mutta toinen ei taida erikoisemmin kaipailla.. näkyis varmaan useammin "siellä"

    Äänestä

otettaisi tavoitteeksi nähdä taas?

Äänestä

Kohta 5 viikkoa. Tyhmää on kaivata toista, joka ei ilmoittele itsestään...

Äänestä

ainakin uskon että tämä vielä onnistuu.. tuntuu että aina kun tekee jotain muuta välillä niin silloin just ois pitänyt olla täällä ja päin vastoin mut minä kyllä olen kuitenkin ihan täysillä mukana tässä keskittymisvaikeuksista huolimatta... olet liian arvokas hukattavaksi. huomenna tänne taas öitä rakas.

Äänestä

öitä huomenna paremmalla onnella! Tarkemmilla tökkäisyillä.

Äänestä

kohta jo päälle 4 viikkoa. ainakin mulla ja eräällä.

Äänestä

Kohta 14 tuntia. Ja seuraavan kerran nähdään 31 tunnin päästä. Kauhee ikävä siinä välillä a nukkuakin pitäis 2 kertaa siinä välissä. Eikä ikävöitsijä saa oikein untakaan.

Äänestä

olen kyylä

Äänestä

Miksi kaksi kertaa pitäisi nukkua?

Etkö sinä muuta osaa, kuin nukkua.

Yleensä ikävissään oleva , nukkuu hyvin vähän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun nähtiin kirjoitti:

viimeksi 3-4vk??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu