CityNavigator Europe

2013.30 NT ja NTU

Uutta karttaa pukkaa taas Garminiin...
3176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mistä selviää, mitä uutta Suomen osalta?

Äänestä

No, siihen on lisätty ne uudet tiet ja kadut jotka rakennettiin vuoden 2010 ja 2011 aikanana, ja jotka eivät olleet vielä 2012 versiossa.

Äänestä

Ajattelin josko jotain löytyisi faktaa ihan Garminin puolesta, päivityksiä tulee tuollaiset 5 kpl / vuosi ja niiden lataaminen ei ole kovin nopeaa. Jos olisi lista olemassa niin voisi katsoa josko koskee Suomea vaiko ei.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eksy-EN kirjoitti:

2013.30 NT ja NTU

Uutta karttaa pukkaa taas Garminiin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu