Mitä teen?

Oon 11v koht 12 ja oon hirveesti seksinhaluinen, mut ei tuu viel siemennestettä, eli ei oo viel murkku ikä alkanu. Mitä pitäs tehä en jaksa oottaa enää
689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hah hah... Ei voi vi*tu!
Oon ite 11 ja tyttö XP

Äänestä
  • Problem?

    Äänestä

  • Ei Jeesus mis asut?

    Äänestä

  • 11-poika kirjoitti:

    Ei Jeesus mis asut?

    Jossain etelä suomessa

    Äänestä

ei haittaa, vaikkei siemennestettä tule. Voit tyydyttää itseäsi silti, siemennesteen tulo eli ejakulointi ei lisää nautinnon määrää.
Itse seksiä kannattaa odottaa myöhemmäksi.

Äänestä

Lasagnea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apuaaaaaaaa kirjoitti:

Oon 11v koht 12 ja oon hirveesti seksinhaluinen, mut ei tuu viel siemennestettä, eli ei oo viel murkku ikä alkanu. Mitä pitäs tehä en jaksa oottaa enää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu