Olen yksin.
Sinusta en tiedä.
Minä haluaisin saada yhteyden sinuun.
Joskus elämä on raskasta.. kuinka tärkeää olisi saada jakaa elämäänsä.
Rakkaani. Tahtoisin yhteyden. Elämän jossa kaksi elämää voisi yhdistyä.. kulkea rinnakkain.. tukea silloin kun toinen tarvitsee.. rakastaa! Olla lähellä. Jakaa..
Mutta kuka hän on? Ellei hän ole hän!
Sinusta en tiedä.
Minä haluaisin saada yhteyden sinuun.
Joskus elämä on raskasta.. kuinka tärkeää olisi saada jakaa elämäänsä.
Rakkaani. Tahtoisin yhteyden. Elämän jossa kaksi elämää voisi yhdistyä.. kulkea rinnakkain.. tukea silloin kun toinen tarvitsee.. rakastaa! Olla lähellä. Jakaa..
Mutta kuka hän on? Ellei hän ole hän!
Vastaukset 16
Vanhimmat
ottaisin suhun yhteyden, jos olisin varma, ettei vieressäsi kulkisi joku toinen.
Et ole yksin, valehtelet sairaalloisesti. Mene valintasi kanssa. Yhteys sinulla on vain häneen, ei muihin. Hän on sinulle oikea. Unohda muu.
mietin... selvää on otettava siitä kun ei tämä näin voi jatkua. julkaisen sähköpostin tänne ja jos et ole hän niin ei voi mitään..pääasia että ei tarvitse enää tänne tulla
kirjesalaisuus, ja niiden julkaiseminen on rikos.
Jos haluat laittaa s-postia esille, laita omia lähettämiäsi!
viestejä ollut julkaisemassa!!!!!!!!! vaan oman osoitteen jotta saisimme yhteyden... en kestä näitä äkkinäisiä täällä....
no mitähän tää sitte tarkottaa. sinun viestistä. laita kunnolla asia äläkä jätä kesken.
"julkaisen sähköpostin tänne"
lukea joka viestiä tai tulla tänne ollenkaan jotta tarvii alkaa ohjeistamaan... on se vaan kumma jos ihmisillä on numerot osoitteet kaikki ja silti pitää täällä... voi elämä
numerot osoitteet kaikki?
Laita suoraan ao. henkilölle! Vai oletko julkisuushaluinen?
anna nyt jo olla! ei täällä sinua kukaan hae...mikä ihmisiä vaivaa
>>>>>>>>>Häneltä
http://www.youtube.com/watch?v=21rv0ao6feo
haluan jakaa, haluan sun sen ihmisen joka ymmärtää ja ennenkaikkea jota saan ymmärtää - ihan niin paljon kun se tarvii. Ihmisestä johon tunnen vetoa, jota rakastan , josta näen sen kipeän mitä muut ei näe.onko se sitten enää kukaan jollei se ole hän??
Se ihminen on vierelläsi jo. Ja sen olet hänelle jo luvannutkin. Mene siis sinne. Minua ja elämäntarinaani et pystyisi ymmärtämään. Enkä sitä sinulle ikinä kertoisikaan.
juttu?
70-luvulla ajateltiin noin, että kerran kun jonkun kanssa alat olemaan niin olet sitten loppu elämän. Tuli vastaan mitä tahansa, vaikka tikareita tippuisi taivaalta niin se on oltava, kun kerran on alettu olemaan.
Just joo................. pakko on pakko, pakko ei ole kuin kuolla ja se tulee jokaiselle joskus vastaan.
Eiköhän jokainen tiedä itse parhaiten omat tunteensa!!!!
Nytkö kelpais?
Elkää turhaan kinaa kehitelkö..
Nainen täällä vain yksinäisyyttään purkaa..
Tahtoisi niin Miehen rinnalleen. On se sitten hän.. tai joku toinen.
Aika jo pikkuhiljaa olisi.. Luulen.. ja ajattelen.