Kumman valitsen.

1- vedän pään täyteen niin unohtuu edes hetkeksi?
2- lähden kävelemään aurinkoiseen kirpeään ilmaan ulos hetkeksi ?

http://www.youtube.com/watch?v=RzV-_3icGs4
3102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ilmaa, on parempi, mun valinta jo tehty

Äänestä

Ensin kävely sitten pää täyteen?

Mun kai pakko helpottaa oloa, saa taas hetken silelunmaisemalle tyynen poutasään, mitä seuraa korvissa vihlova sisäinen myrsky ja myräkkä

Äänestä

Olipas tähän mielialaan jotenkin pysähdyttävä kappale.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tänään. kirjoitti:

1- vedän pään täyteen niin unohtuu edes hetkeksi?
2- lähden kävelemään aurinkoiseen kirpeään ilmaan ulos hetkeksi ?

http://www.youtube.com/watch?v=RzV-_3icGs4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu