Pyyhe päällä

kerran, niin eikö yhtään panettanut ja ois tehnyt mieli ?

mieheltä - > NAISELLE
3147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin olin joskus, mutta sä ostit minulle lahjaksi kylpyytakin ja sitä olen käyttänyt. Pahoittelen, muttet näe minua enää siinä, sillä minulle ei riitä pelkkä sexi.

Äänestä

Teki, miks kysyt?

Äänestä
  • Ajattelin vaan. : ).. Hän katsoo vaan niin... Voisi kertoa joskus, että mitä liikkuu mielessä jos liikkuu mitään ;D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


olit joskus kirjoitti:

kerran, niin eikö yhtään panettanut ja ois tehnyt mieli ?

mieheltä - > NAISELLE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu