Onhan se nyt selvää

Että Ufot tulevat joskus tänne maapallolle esittäytymään kunnolla.
ja uskon, että sekasortoa on luvassa ja paljon.
361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näin on.
Kontaktihenkilöt tietävät ajankohdankin, mutta Galaktinen Laki kieltää kertomasta.

Äänestä
  • Heh..,se Galaktinen Laki kieltää myös puuttumisen toisten sivilisaatioiden asioihin!

    Näin se vaan on mikäli on kanavoijia uskomista ja miksi emme uskoisi?

    Toisaalta näyttää myös siltä,että kanavoijillakin ovat näissä suhteissa kaikki Gree-inkkaritkin karanneet kanootista ja siinä sivussa kaikki muumitkin laaksosta.

    Näin siksi,että ensin kanavoidaan "täältä tullaan ihan pian heti kohta" tyylillä,ja sitten joku erittäin ansioitunut ufoguru,ylipappi ja kanavoija kirjoittaakin rinta kaarella "on olemassa Galaktinen Laki joka kieltää puuttumisen toisten sivilisaatioiden asiioihin".

    Voi voi sentään kun nuo Galaktiset Lait ovat sekavia.Mutta toisaalta Galaktiseen lakiin uskovat ovat vielä sekavampia.

    Äänestä

"Että Ufot tulevat joskus tänne maapallolle esittäytymään kunnolla.
ja uskon, että sekasortoa on luvassa ja paljon."

Ne ovat jo tulleet ja aiheuttaneet sitä sekasortoa, ainakin tällä palstalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ufo uskovainen kirjoitti:

Että Ufot tulevat joskus tänne maapallolle esittäytymään kunnolla.
ja uskon, että sekasortoa on luvassa ja paljon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu