mikä avuksi leikatun

Kissani on reilun vuoden ikäinen leikattu kolli. Sama mouruaminen jatkuu. Mikä avuksi? Voiko poikakissan leikkaus mennä jotenkin pieleen? Mouruaminen on jatkuvaa ja hermoja raastavaa..
Vastaa ken tietää.. T:epätoivoinen
5684
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

osta seitiä paketti aina kun se tekee hyvää esim hakee postia kuin koira niin sillä on virikkeitä pohtia miten se saa seitiä lisää

myös shutshutpullo auttaa ainakin yöllä häätää kissan pois kimpusta yöksi shutshutpullo on silitys/kukkien suihkutuspullo

Äänestä

Onko leikkauksesta kuinka pitkä aika? Menee vähän aikaa ennen kuin hormonitaso laskee.

Äänestä
  • Yli ½- vuotta on leikkauksesta...

    Äänestä

Voisit kokeilla Deliway-haihdutinta, eläinlääkärit myyvät.

Äänestä
  • Sisäkissa. Mummolassa päässyt aikaajoin irallaan ulos. Välillä käytän kotona valjailla ulkona. Mikä on toi Deliway-haihdutin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kollin naukumiseen? kirjoitti:

Kissani on reilun vuoden ikäinen leikattu kolli. Sama mouruaminen jatkuu. Mikä avuksi? Voiko poikakissan leikkaus mennä jotenkin pieleen? Mouruaminen on jatkuvaa ja hermoja raastavaa..
Vastaa ken tietää.. T:epätoivoinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu