Nazar: Mukarnas Resort

Hei!
Onko kellään kokemuksia kyseisestä hotellista???
Kaikki info otetaan vastaan.....suunnitteilla matka touko-kesäkuun vaihteessa sinne.
Huoneet,all inclusive,altaat,ilmapiiri,onko paljon venäläisiä,ruuhkaa....
Aiempina vuosina olemme asuneet Delphin Divassa ja kynnys korkea lähteä muualle kuin sinne...
2431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olin kyseisessä hotellissa perheeni kanssa syksyllä 2011 kaksi viikkoa. Aivan mahtava kokemus. Todella ystävällistä henkilökuntaa, ruoka oli hyvää ja ei ehtinyt kyllästyä kahdessakaan viikossa. Siisti hotelli ja lapsille riitti tekemistä. Oltiin itseasiassa koko kaksi viikkoa lähes hotellialueella, eikä siitä tehnyt mieli lähteä mihinkään retkille. Ainoa miinus syksyllä, että altaiden vesi oli jo aika viileätä, mutta meressä vesi kuin linnun maitoa. Venäläisiä oli jonkun verran, mutta ei niistä haittaa ollut... Menisin ilman muuta uudestaankin! Ei ehkä vedä vertoja tuolle Delphin Divalle, mutta onhan palon halvempi kuitenkin.

Äänestä

mahtava paikka kannattaa mennä menisin uudestaan mutta pitää kokeilla muitakin hotelleja. venäläisiä on ja se on hyvä saapahan kunnon palvelua
kannatan
ja miksi venäläisistä on haittaa...en ymmärrä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


klapperi kirjoitti:

Hei!
Onko kellään kokemuksia kyseisestä hotellista???
Kaikki info otetaan vastaan.....suunnitteilla matka touko-kesäkuun vaihteessa sinne.
Huoneet,all inclusive,altaat,ilmapiiri,onko paljon venäläisiä,ruuhkaa....
Aiempina vuosina olemme asuneet Delphin Divassa ja kynnys korkea lähteä muualle kuin sinne...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu