Raiskaaja, narkkari vai naistenhakkaaja valtuustoon?

Parhaat kunnallisvaalit ikinä! On naistenhakkaajaa vasureiden ja persujen listoilla! On narkkaria, raiskaajaa ja linnakundia! Upeeta, eläköön demokratia!
2201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eli, ihan normi läpileikkaus peruskotkalaisesta eläjästä. Hallistushan onkin kuin kansa pienemmässä koossa...

Äänestä

Missä puoluueessa narkki ehdokkaana?
Ei ole raiskaria ei narkkaria
eikä nykyistä linnankundia.
On kaikki eteenpäinkatsovia ja puhtailla papereilla!
Ei kenelläkään ole rikoskerkisteriä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jepujeeeeee kirjoitti:

Parhaat kunnallisvaalit ikinä! On naistenhakkaajaa vasureiden ja persujen listoilla! On narkkaria, raiskaajaa ja linnakundia! Upeeta, eläköön demokratia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu