baarimikon kanssa..

sweetkiss

Olen jo pidemmän aikaa katsellut naapuriani Mikkoa..Hän on minua 4 vuotta vanhempi, urheilullinen baarimikko. Hän tekee maailman parhaat drinkit minulle ja antaa niistä myös alennusta.

Aina kun olen baarissa flirttailemme, ja pari kertaa hän on myös heittänyt minut kotiin...ennen sitä iltaa ei ollut tapahtunut vielä mitään, mutta olin nähnyt hänen katseensa viipyvän tavallista enemmän vartalollani.minihameella joka juuri ja juuri peittää jotain..

"Tulisitko tanssiin" mun kaverini kysyi multa. "Joo totta kai Piia.annetaan Mikolle jotain katselemisen arvoista..Eihän se mua tietenkään yhtään haittaa, et se kattoo, vois sit vihdoinkin tehdä jotain.." "Aivan..niin saisit säkin jotain muuta jalkojes väliin kuin mun polven."

Me mentiin tanssiin Piian kanssa. Tanssittiin aika monta biisiä kietoutuneina toisiimme. Kädet vaeltelivat toistemme vartaloilla ja kun tuli meidän lempibiisi Enrique Iglesiaksen I'm not in love Piian levitti vähän jalkojaan ja samoin tein mä..Piia siirsi jalkansa mun jalkojen väliin ja mä tavallaan tanssin sen sylissä. Piia kuiskas mun korvaan:"Maria, se katsoo nyt. Tee se nyt..sen silmät on lukittautunut meihin.." Ja aloin nytkyttään mun vartaloa yhä alemmas ja alemmas Piian jalka koko ajan mun tukena. Uskoisin että minihameeni nousi ylöspäin koko ajan, niin että sieltä alta näkyi jotain, koska Mikko katsoi minuun koko ajan. Ja en voinut vastustaa kiusausta vaan iskin sille silmää.. Kun kappale loppui me mentiin takas pöytään, ja mä menin baaritiskille hakeen lisää juotavaa..

"Mikko antaisitko sä mulle jotain hyvää?" "no Maria, mikä olis hyvää..?" "Kyl sä tiedät mistä mä tykkään.." flirttasin takas..Mikko katso mua ihan kumma ilme silmissään ja sanoi:"niin kai mä tiedän..no maistas tota."ja sekoitti mulle drinkin ja antoi mulle pillin.Laitoin pillin varovasti suuhuni ja puristin huuleni sen ympärille ja imasin sitä hitaasti..ja katsoin koko ajan Mikon silmiin.."ei tää ollut vielä sellasta kuin haluan.." ja Mikko teki toisen drinkin. Nyt leikin vähän kielelläni pillillä ja kun sanoin ettei sekään ollut tarpeeksi hyvää niin vilautin kieliläväriäni.
Mikko huomasi sen ja sanoi:"onko sulla kieliläväri?mä en hirveesti tykkää että naisilla on kieliläväri.." mun mieli meni vähän mustaksi kunnes tajusin sanoa:" no ehkä se jonka kanssa sä oot ollut ei oo osannut käyttää sitä.." ja iskin silmää..Mikko virnisti takaisin ja antoi uuden drinkin.
Otin lasin käteeni ja hivelin sitä. Nostin sen kuumottaville poskilleni ja hieroin sitä kaulalleni. Lasista hohtava kylmyys tuntui taivaalliselta hikistä kaulaani vasten..Päätin vielä kiusata Mikkoa hetken.Laitoin lasin pöydälle ja otin baaritiskiltä appelsiinin palan jota imin nautinnollisesti ja huokaillen, samalla kun toinen käteni piti baaritiskistä kiinni. Sitten yhtäkkiä lopetin ja lähdin kävelemään pöytäämme peppu nautinnollisesti kaikkuen puolelta toiselle..Olin varma että tunsin Mikon katseen selässäni polttavana..

"Maria, sä näytit siltä kuin oisit rakastellut sitä lasia! Ja Mikko näytti siltä et se kohta hyppäis sun päälle baaritiskin yli ja ottais sut just siinä..mut se tais ollakin tarkotus.."

Tunsin jonkin värisevän laukussani..se oli kännykkäni.Katsoin sitä ja huomasin että minulle oli tullut viesti.Se oli Mikolta. Hienoinen puna levisi naamalleni ja pieni virne huulilleni kun luin viestin..siinä luki:"Maria, tule yläkertaan johtaville rapuille nyt.Mikko" Sanoin kavereilleni että lähden ja lähdin kuin transsissa kävelemään kohti rappuja.Huomasin että Mikko jo odotti.

Mikko tarttui käteeni kiinni ja johdatti minut ylimpään kerrokseen ja siellä perimmäisien sohvien päälle.Hän sanoi yläkerran juuri menneen kiinni, joten meitä ei tultaisi häiritsemään.. Hän nosti jalkani ylös ja avasi niitä..Hitaasti hän otti pornonpunaiset stringini pois ja siveli häpyäni hitaasti. Hän jätti saappaani vielä jalkaani ja muut vaatteet päälleni. Hän polvistui eteeni ja alkoi hitailla vedoilla nuolemaan minua. Hän imi klittaani, ja varovasti sormitti minua. Hän kehui kuinka hyvältä maistuin ja tuoksuin. Maistuin ihan mansikalta, kuulemma. "Se on suihkugeelini ansiota"sanoin..
Hän nuoli minua yhä kovempaa ja kovempaa, kieli meni yhä syvemmälle sisääni ja vääntelehdin sohvalla niin että melkein tipuin..halusin huutaa ja vaikeroida ja kiljua, mutta pelkäsin että joku kuulee..Mutta sitten tajusin ettei täällä kukaan voi meitä kuulla ja laukesin räjähdysmäisesti. Kiljuntani peittyi teknomusiikin alle.


-------------------------------

jatkuuko?

4

7641

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ....

      kuvaile vielä nää seksikohtaukset jatko-osassa (?) yhtä tarkasti kuin edelliset kohtaukset niin tulee täydellinen=)) kyllä oli hyvä=P

    • Piia

      Jatka! Kerro mitä sä teet Mikolle tai jotain. Ja seksikohtaukset vois kuvailla tarkemmin.=)

      • sweetkiss

        kiitti piia.


    • ehdottomasti

      jatkoo vaan tuleen!!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olit niin lähellä

      Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa
      Ikävä
      86
      4456
    2. Kun me näemme taas

      Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen
      Ikävä
      27
      2463
    3. Elokapinan mielenosoitussarja alkaa

      Varma kesän merkki on, kun planeetastamme huolestuneet ihmiset alkavat pitää tilaisuuksia muistuttaakseen ihmisiä siitä,
      Maailman menoa
      458
      2104
    4. Eipäs sitten ryypätä kesälomalla

      Työnantaja voi antaa potkut, vaikka olisi ryypännyt 2-4 viikkoa sitten. Vaikka olenkin raivoraitis, niin en kannata tuo
      Maailman menoa
      180
      2034
    5. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      27
      1531
    6. Oletko mielikuvasi kaivatusta muuttunut

      Lähiaikoina? Jos, mihin suuntaan? Miten ja miksi?
      Ikävä
      111
      1339
    7. Pysyä yhdessä vai ei

      En tiedä, ollaan asuttu samassa asunnossa kohta joku 5 vuotta. Olisi sanomista vähän kaikesta mutta eniten itseä ottaa p
      Parisuhde
      95
      1330
    8. Marinin hallitus onnistui työllisyystoimissa

      https://www.kauppalehti.fi/uutiset/marinin-hallitus-saavutti-tavoitteensa-merkittava-onnistuminen-tyollisyydessa-tuore-m
      Maailman menoa
      238
      1188
    9. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      11
      1059
    10. Tänään oli

      Noiiiiin 🤏 vähällä ettei tapahtunut jotain mieletöntä. Valitettavasti olosuhteet esti. Odota hetki vielä 😘
      Ikävä
      33
      1017
    Aihe