Mies marraskuusta...

odottelee ja toivoo erään herttaisen söpöläisen huomiota, läheisyyttä. No, tämä on harhaa, ei hän täällä ole kuitenkaan. Ei olisi oikeestaan pitänyt kirjoittaakaan, mut menköön nyt.
3179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tänne löytävät.

Huomiota ja läheisyyttä oikein mielelläni eräälle antaisin.
Ei vaan tunnu tulevan sopivaa hetkeä : /

Äänestä

Meitä haaveilijoita on täällä useitakin - ja kaikki ovat varmoja, että se toinen osapuoli ei tällaiselle palstalle eksy :-) Toivoa aina sopii!

Niin minäkin haaveilen erään pitkän ja komean (ja varatun...) miehen seurasta ensi perjantaina, kun vihdoin tapaamme työn ulkopuolella (työpaikan kekkereissä tosin :-). Tähän asti tiemme ovat ristenneet vain harvakseltaan työn merkeissä ja viime kerrastakin on jo muutama viikko.

Äänestä

Onhan meitä täällä. Sun pitäisi antaa jonkinmoiset tunnisteet et keltä haluat huomiota niin ehkä sitä saisit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


novemberM.......... kirjoitti:

odottelee ja toivoo erään herttaisen söpöläisen huomiota, läheisyyttä. No, tämä on harhaa, ei hän täällä ole kuitenkaan. Ei olisi oikeestaan pitänyt kirjoittaakaan, mut menköön nyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu