Pullataikina Tena-Pena hehkuttaa tanssiaan

HAHHAHAAHHAHA!
Se Suomen Rumin Top 10 TenaPena ihan oikeasti hehkuttaa blogissaan, miten upeeeeesti hän tanssi Tunkin juhlissa, joku mies oli kieli pitkänä tullut sanomaan, en koskaan oo nähnyt ketään miestä joka tanssii niin seksysti mitä sä!
1171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hah hah hah! On voinut olla näky kun pullapoika vääntelehtii musiikin tahtiin ja kuvittelee olevansa seksikäs tanssija. Varmasti on vierailla ollut naurussa pidättelemistä, siitäkin huolimatta että juhlavieraat ovat samanlaisia vajukkeja kuin Tena-Petri.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Sairas!!! :) kirjoitti:

HAHHAHAAHHAHA!
Se Suomen Rumin Top 10 TenaPena ihan oikeasti hehkuttaa blogissaan, miten upeeeeesti hän tanssi Tunkin juhlissa, joku mies oli kieli pitkänä tullut sanomaan, en koskaan oo nähnyt ketään miestä joka tanssii niin seksysti mitä sä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu