Miksi kukaan ei keksi?

Lapsille tarkotettuu baarii, eli vaik 12 - 15 vuotiaille tarkoitettu baari jossa olis tanssi lattiat yms niinku aikuisten baareissa mut siel ois alkoholin tilal limuu, koska limustakin saa hianoja drinkkejä ja ihmiset sosiaaistuu siel
469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

niitä on jo vitun vatipää....

Äänestä

No ei tääl mis mä asun vitun molopää

Äänestä

MISSÄ VITUN PERÄPAJULASSA ASUT VITUN LANDEPAUKKU!

Äänestä

Kyllähän noita kokeiluja varmaan ollutkin. Mutta yksinkertaisesti noin nuoret ei vaan käytä rahaa sellaisissa baareissa tarpeeksi joten taloudellisesti ei kannata perustaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hehhheeee kirjoitti:

Lapsille tarkotettuu baarii, eli vaik 12 - 15 vuotiaille tarkoitettu baari jossa olis tanssi lattiat yms niinku aikuisten baareissa mut siel ois alkoholin tilal limuu, koska limustakin saa hianoja drinkkejä ja ihmiset sosiaaistuu siel

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu