Oli kaunis kesäpäivä ja olin yksin kotona koska minulla oli vapaapäivä ja vaimoni oli töissä. Puhelimeni soi. Se oli vaimoni sisko Heli (muutettu nimi). Heidän pesukone oli mennyt rikki ja hän kysyi voisikohan hän tulla meille pesemään pyykkiään. Mikäs siinä, sen kun tulet vastasin. Hän asui aika lähellä meitä ja ei mennyt kuin vartti niin hänen autonsa kaarsi meidän pihalle. Avasin hänelle oven ja menin auttamaan häntä pyykkien kantamisessa.
Heli on kaunis vaale kolmevitonen kahden lapsen äiti jonka linjat ovat säilyneet todella hyvin. En voinut olla ihailematta hänen kurvikasta mutta tiukkaa kroppaa kun hän käveli edessäni parkkipaikan portaita ylös kevyessä ja lyhkäsessä kesämekossa.
Osaatko käyttää meidän pesukonetta kysyin. Enköhän, Heli vastasi, mutta voit varmuuden vuoksi valvoa vierestä että ei mene väärin.
Mentiin kodinhoito huoneeseen ja Heli alkoi täyttää pesukonetta. Itse istahdin jakkaralle seinän viereen vastapäätä poesukonetta. Sieltä olikin mainio näköala kun Heli kumartui pesukoneen aukolle ja pyllisti minua päin. Mekko oli niin lyhyt että kun hän kumartui suorilla jaloilla helma nousi niin ylös että näin vilauksen pikkuhousuja.
Ensimmäinen kori oli tyhjä ja Heli suoristui. Sitten hän laitoi kädet lanteita pitkin mekon helmojen alle ja veti pikkuhousut jaloistaan, naurahti kun näki minun häkeltyneen ilmeen ja sanoi että heitetään nääkin samalla koneeseen. Hän kumartui taas suorin jaloin kun hän heitti ne koneeseen ja silloin kerkisin nähdä vilauksen hänen pillustaan.
Housuissani alkoi tuntua ahtaalta. Olin aika varma että hän tietoisesti vilautteli pilluaan mulle. Nousin ylös ja menin näyttämään mihin lokeroon pesuaineet laitetaan.
Pesuaineet sisään ja kone päälle. Heli nousi istumaan koneen päälle ja totesi että tässähän ei voi muuta kun odotta kunnes on valmista.
Laitanko kahvia meille, kysyn. Kiitos kyllä Heli vastasi ja
menimme keittiön puolelle pistämään kahvia tulemaan. Juotiin kahvit ja tilanne rauhoittui housuissani. Keskusteltiin niitä näitä ja pikkuhiljaa tuli ilmi että Helillä ei mennyt tällä hetkellä varsin hyvin miehensä kanssa. Mitään seksiin littyvistä yksityiskohdista ei juteltu mutta aavistin että ehkä vieras liha kiinnostaa jos kotona ei kaikki ole hyvin.
Oltiin aika kauan kahviteltu ja juteltu niin ehdotin että mentäisiin katsomman joko kone olisi valmis.
Kodinhoito huoneessa kone kävi vielä mutta aloitti juuri linkomisen kun tulimme sinne. Heli hyppäsi hetti pesukoneen päälle istumaan ja kysyi leikkisästi olenko koskaan tehnyt SITÄ linkoavan pesukoneen päällä. En vastasin , mutta kokeilisin mielelään. Menin hänen luokseen ja asetuin hänen jalkojen väliin ja aloin suutelemaan hantä samalla kun kourin hänen sääriä ja pakaroita. Tunnustelin sormilla hänen piluua joka oli litimärkä. Heli alkoi avata mun housuja. Nopeesti ennen kuin linkoaminen lopuu Heli kiirehti minua ja ohjasi kyrpäni piluunsa. Tunsin ensin karvoituksen ja sitten pehmeän ja kostean pillunsuun terskaani kohden. Työnsin sisään. Jäin paikalleni ja tunsin kuinka Helin pillu tärisi kullini ympäri. Rupesin jyystää ja Helikin teki voimakkaita vastaliikkeitä. Heli laittoi jalkansa lukkoon selkäni taakse ja painoi itseään minua vastaan samalla kun hän nyki ja kouristeli orgasmin aalloissa. Itse laukesin heti kun Heli alkoi tulemaan. Ruiskutin spermaa piluun täyteen ja osa pursui ulos työntöjen tahtiin ja valui Helin helmoille ja pesukonetta pitkin latiialle. Oli lyhyt mutta erittäin nautinnollinen pano.
Vaimon sisko
½qcb
5
16849
Vastaukset
- arkhimedes1
anonymous sä olet joka paikassa oletko työtön vai virkamies, kun aikaa pilata kaikki keskustelut
- Krkglglgkdlsäsöfkgkg
No onkse "heli" nyt raskaana ?:o
- Jo laukesin
Eihän eunokit semmoista saa aikaan eunokkien juttujahan nuo on. Eli naisen kanssa ei onnistu pitää keksiä ihme fiktioita ; ))
- sitä saa mitä tilaa
säälittävää mä olisin pyytänyt sinne sänkyyn oon sentään nainen jota voi vääntää mihin asentoon tahansa jos on mukava peti joten ei muuta kuin hinkkaa pikapano koneen päällä meikä ei kostu.
- kassu671
juu juu.ja taas pikkupoika saa pilua hitto.ei edes tiedä että siinä 2 l.ää.minkä voit jos ei saa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1302235
Ajattelen sinua nyt
Ajattelen sinua hyvin todennäköisesti myös huomenna. Sitten voi mennä viikko, että ajattelen sinua vain iltaisin ja aamu261918Vaistoan ettei sulla kaikki hyvin
Odotatko että se loppuu kokonaan ja avaat vasta linjan. Niin monen asian pitäisi muuttua että menisi loppu elämä kivasti121479Yritys Kannus
Mää vaan ihmettelen, julkijuopottelua. Eikö tosiaan oo parempaa hommaa, koittas saada oikeasti jotain aikaiseksi. Hävett121327Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis701231- 931048
- 17957
- 88913
Kuin sonnilauma
Taas on Virkatiellä kova meteli keskellä päivää. Ei siinä kyllä toisia asukkaita yhtään ajatella. Tullaan yhden asuntoon17800Syrjintäskandaali Lieksan kaupungin johdossa
Ylen valpas toimittaja kirjoittaa: Lieksan kaupunki kieltäytyi hyväksymästä Vihreiden venäläistaustaista ehdokasta Lieks115741