Ostin Lumia 900:an.
Muuten kaikki tuntuu toimivan, mutta miten saan lumian näkymään "oma tietokoneessa" omana asemana.
Kun ei näy edes winammpissa että voisi soittolistan suoraan siirtää.
Vanhassa nokia n97minissä tuo ainakin toimi.
Tarve lähinnä siirrellä omia musiikkeja. Tuon Zunen kautta tuntuu olevan melkoista kuraa eikä se kyllä käytettävyydeltään mitään huippua ole.
Lumiasta kyselisin
5
227
Vastaukset
- 5230,. (500)
nykyään voi nokia suitellakin siirrellä tiedostoja,uusin versio sis lumia yhteensopivuuden
- Ei nokiaa enään
Melkosta kuraa on tämä nokian meininki...
Sain Lumia 800 ja nyt sen vasta tajuaa kun on oma Lumia, että miksi nokia on tippunut kyydistä Iphonea ja Androidia vastaan. Muun muassa Lumia 800 ei voi musiikki ladata netistä (Lataayoutube.com)
vai olenko vain jotenkin tyhmä etten ymmärrä, mutta mihinkään tiedostoihin eikä omaan musiikkiin ladatut biisit eivät mene! Ja mainitaan nyt vielä että tietokone ei Lumiaa löydä USBn kautta vaikka molemmissa on Windowns 7 käyttö järjestelmä...- jlfgj
eihän 7.5 toimi massamuisti tilassa,zune tai suite on pakkoa
Kiitokset näistä vastauksista.
Itse vain tottunut että voisi winampilla suoraan siirtää soittolistan kännykkään. Onnistuu tuo tietysti nokia suitellakin, mutta mieltymykset jokaisella ja itselläni näkee vain punaista koko nokia suitesta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site425831Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714565Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464332SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564111SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt873710Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä
Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään613235SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502423Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?342315Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422069En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha81144