Onko muille tullut sähköpostia tiltiltä, itselleni tuli ja rahani ovat tilillä kun tilt aukeaa ensiviikolla. Ei mulla kyllä ollut kun alle 10, freerolleista voitettuja ja vähän siitä pöydistä voitettu. Saa nähdä palaavatko pelaajat pöytiin vai käyvätkö vaan nostamassa rahat pois.
Full Tilt
freerollaaja6
6351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Vähän ovat viritilleet RNG: tä, ei saa korttia osumaan entiseen malliin.
Onko sulla siis joskus osunut siellä? Olet onnekas, musta vedettiin ohi jopa enemmän kuin Ongamella.
Aiemmin pärjäs turneissa tiukalla pelillä ihan hyvin, nyt riveri säännöllisesti antaa potin naapurille. AA.: lla varmasti pataan, ja sitä rataa. Kyllä paljon pelaava huomaa kun generaattoria rukataan.
Kun kaksi huijarijengiä lyö hynttyyt yhteen, ei siitä ainakaan yhtä rehellistä tule.
Oli otettava ikuinen banni, riveri ratkaisee niin kuin starsillakin aina. Isle of man is deep in........
fulltiltti ihan täyttä paskaa tätä nykyä, ei pidä sit mitkään oddsit, aina lähellä bubblea tai tärkeessä tuplauksessa aina ulos,oli sit korotus mitä tahansa, aina isompi stäkki vastassa ja surullista mutta totta aina menee vihulle. En mene enää ikinä.