Lada vaarallisin

Jälleen kerran todistus siitä että Lada on vaarallisin. Ladan räppänällä on kyyti ollut todella kylmää ja luupuistossa yksi asiakas enemmän. Vihoviimeinen valinta Suomen liukkaille talvisille teille on LADA !

http://www.youtube.com/watch?v=GgivKo23QRU
9385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Siinä taas joku mielipuoli Ladalla oli lähtenyt yleiselle tielle vaarantamaan normaalien ihmisten hengen ja terveyden. Länsiautot, joihin se törmäsi, säilyivät lähes ehjinä kun Ladasta tuli rusina.

Pysykää poissa yleisiltä teiltä!

Äänestä

Suomi teki oikein kun laittoi Ladat myyntikieltoon jo vuosia sitten.

Äänestä
  • Nyt Ladat ovat jo hyvin vähissä ja liikenneturvallisuus merkittävästi parantunut.

    Äänestä

  • oikein oli kirjoitti:

    Nyt Ladat ovat jo hyvin vähissä ja liikenneturvallisuus merkittävästi parantunut.

    Vanhat Ladat on paljon turvallisempia,kuin nämä uudetkot tietokone länsiräppänät.
    (Lue onnettomuustilastoja)
    Ladaa ohjaa taitava, ja useimmiten pitkän ajokokemuksen omaava kuljettaja.
    Ladasta puuttuu kuljettajan kekittymiskykyä häiritsevät hiluvitkuttimet.
    Ladoja lisää maanteille,jos halutaan liikenneturvallisuutta parantaa.
    Rääppänät Kuusankoskelle,säästyis monen Ihmisen henki.

    Äänestä

Siinä taas joku mielipuoli länsiräppänällä on Ladaksi naamioituna lähtenyt yleiselle tielle vaarantamaan normaalien ihmisten hengen ja terveyden. Länsiautot, joihin se törmäsi, hajosivat lähes täysin kun räppänästä tuli rusina.

Räppänistit pysykää poissa yleisiltä teiltä!

Äänestä
  • Nyt meni Kannolla kahveet väärään kurkkuun.

    Äänestä

Siinä taas nähtiin vaarallinen länsiräppänä kuski. Ei väistäny selvästi nopeammalla vauhdilla takaa tulevaa Ladaa. Tommoselta liikenteen vaarantajalta kortti pois.
Olis käyny paljon pahemmin,jos fiksu,ja taitava Samara kuski ei olisi saanut väistettyä vasemmalle viimme hetkellä.

Äänestä
  • Kaikki tiellä liikkujat eivät ole ympäri päissään kuten ladistit. Siksi ladisteista voi tuntua ihmeelliseltä, miksi muut seuraavat liikennesääntöjä.

    Äänestä

Täälä Lada haukutaa saatana ja ette koskaa oo ees ajanu. Painukaa helvettiin 18 vuotiaat alkoholisoituneet nuoret ja menkää bemarii vetää norttii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ladanever kirjoitti:

Jälleen kerran todistus siitä että Lada on vaarallisin. Ladan räppänällä on kyyti ollut todella kylmää ja luupuistossa yksi asiakas enemmän. Vihoviimeinen valinta Suomen liukkaille talvisille teille on LADA !

http://www.youtube.com/watch?v=GgivKo23QRU

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu