kenen kanssa viivi avellan seurustelee?

kuka pankkiiri?
209255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Olisko joku golfin harrastaja?

Äänestä

Joku, jolla on satanen edes rahaa

Äänestä

Tuolla nimellä pääsee vielä pitkälle :D

Äänestä

Viivi on suomen typerin naikkonen one. toivotaan ettei tee ikinä omia lapsia.ei osaa.pysty hoitaan niitäkään. kullin kipee naikkonen = viivitär

Äänestä

enntedä

Äänestä

Seiskan kuvien mukaan kundi on klanipää läskimaha. Massimies siis on pakko olla....

Äänestä
  • Tottakai pankkiiri ja rahamies, Viivi tarvitsee elättäjän kun edellinen potkas pihalle.

    Äänestä

  • Loiseläjä kirjoitti:

    Tottakai pankkiiri ja rahamies, Viivi tarvitsee elättäjän kun edellinen potkas pihalle.

    Mutta millä lihaksilla Wanha-Viivi pitää jätkän itsellään?

    Äänestä

  • Iltapäivän nainen kirjoitti:

    Mutta millä lihaksilla Wanha-Viivi pitää jätkän itsellään?

    Lantionpohjan- ja poskilihaksila 8)

    Äänestä

Aika tunnettu kaveri Helsingin yöelämässä tuo Jeppe.

Äänestä
  • Kova dokaamaan ja syömään naamasta ja mahasta päätellen

    Äänestä

  • yön stara kirjoitti:

    Kova dokaamaan ja syömään naamasta ja mahasta päätellen

    No kaveri on ollut radalla parikymmentä vuotta.

    Äänestä

  • Siis Jesse?

    Äänestä

Kaksi rahaäijää polkas pyrkyri-Viiviä Sveitsissä. Kun kummatkin kyllästyivät bimboon, Viivi tuli pokailemaan Helsingin "rahaäijiä". Nyyh, typerää kun Sveitsin rakkaat eivät edes maksaneet 2 miljoonan taloa Viiville, ei edes käsirahaa. Nyt uusi yritys.

Äänestä
  • Viivi on surkea esitys.

    Äänestä

Hyvä teidän siellä ruudun takana on huudella. Toyota Corollalla huomenna vaan kylmävarastoon töihin ja vuosilomia odottelemaan. Se on vuoden kohokohta se.

Äänestä
  • etkö sä sintti79 parempaan pystyny?! =D Viivi avellaanilla on maine ja en ihmettele mitä olen hänen kavereiltaan kuullut...

    Äänestä

Kuka viivi avellan ?

Äänestä

Onko siis kyseessä rikas mutta ruma, lihava, kalju ja vanha ukko???
Missä kuva?
Viivikin näytti olevan aikamoisessa lihapullakunnossa nykyään.

Äänestä

Viivi on suomen kaunein nainen <3

Äänestä

Kommentoi aloitusta


6+12 kirjoitti:

kuka pankkiiri?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu