Millainen kuntosali olisi edullisin Oulussa. Olen ajatellut Raatin kuntosalia. Onko kokemuksia vai mikä olisi halvin ja paras? Mikä ns. yksityispuolelta olisi halvin/paras.
kuntosalit Oulussa
köyhä salilla kävijä
121692
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tyhjänvatkauspaikkoja ovat kaikki. Ei niille hölmöille voi kuin räkäisesti nauraa, jotka niillä viihtyvät! Minä sentään polttopuita tänäänkin sain aikaiseksi melko kasan, tyhjänvatkaajat ei mitään vaikka enemmän todennäköisesti hiki lensi. Se oli sitä kaikista tuottamattominta työtä!
Hei
Puuhommien lisäksi reenit. Ei pärjää "kahinoissa" ilman salia.
Tuollaiset klapipellet käytetään käsipainoina lämmittelysarjoissa. Taidat olla joku ylikiimingin vanhapoika/tuhkamuna.
Miten tuhkamunuus ja Ylikiiminki liittyy toisiinsa?
Onko YK jo niin ristissä, että ei onnistu sikiämään pienen piirin kesken?
Kylläpä klapinteko on ihan puuhastelua ja ei se pattia kasvata vaikka hyötyliikuntaa onkin. Juntit ei sitä tajua!
Tuu mun tallii treenaa. Siel o pelit ja pensselit. 50eur/kk. Jos oot kaunis naine nii maksusta voidaa sopia muutenkin..
Joutsensillan alla sa-kaupan vieressä on edullinen kuntosali. Siisti, hyvät laitteet ja lukolliset kaapit. Asiattomat ei pääse, sillä valokuva otetaan jokaisesta aulassa. Tilaa on ja auki 6.00-23.00. Peittoaa mennen tullen kunnallset kuntosalit, joissa osa rosvoja ja änkyröitä. Maksu ja liittyminen netissä.
EasyFit vai mikä se on Ritaharjussa 29,90 eur /kk suosittelen!
Ritaharjusta saa ppillua Mikan muijjalta!
Mimimimikä toi Joutsensillan sali on?
Liikku
Onko Profeel Ratamotiellä muuttanut muualle, vai lopettanut?
Raatin kuntosali on halvin ja paras !