Tietääkö kukaan, mikä olisi oikea vaahtomuovilaatu tuohon tuoliin? Pehmuste tuossa tuolissa on varsin ohut, joten sen pitää olla aika jämäkkää tavaraa, mikään patjasuperloni ei todellakaan käy.
Muistaakseni jostain luin pehmusteen alkuperäisen neliöpainon vai oliko tiheyden, mutta en muista mistä ja kuinka paljon se oli.
Siis minkälaista, mistä ja paljonko tulee maksamaan? Reilu puoli neliömetriä tuoliin menee. Kiitos jo etukäteen.
fysio-tuolin verhoilu
tuoli kuntoon
0
240
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l3011075Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni65917- 77898
- 71775
- 67711
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et40705- 44617
Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona34607- 51569
- 42541